partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-20

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Małgorzata Wojtatowicz Warszawa 2018-05-01 20/20
1 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-28 20/20
2 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-28 20/20
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-29 20/20
4 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-06-01 20/20
5 Anna Korniluk Warszawa 2018-06-03 20/20
6 Radosław Korniluk Warszawa 2018-06-03 20/20
7 Jan Korniluk Warszawa 2018-06-03 20/20
8 Adam Korniluk Warszawa 2018-06-03 20/20
9 Daniel Białek Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
10 Jakub Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
11 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
12 Dawid Kamont Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
13 Mariusz Kuczmański Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
14 Wojciech Laufer Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
15 Wiktoria Milik Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
16 Maciej Pakuła Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
17 Martyna Płochocka Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
18 Konrad Przewoźniczuk Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
19 Izabela Rudnicka Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
20 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
21 Julia Skrzypiec Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
22 Karolina Szaniawska Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
23 Oliwia Tomaszewska Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
24 Kacper Wawryk Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
25 Mateusz Widz Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
26 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
27 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
28 Filip Zawadzki Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
29 Aleksander Zwoliński Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
30 Anna Korniluk Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
31 Ewa Malczewska Gimnazjum 141/Warszawa 2018-06-15 20/20
32 Sławomir Otap Warszawa 2018-06-25 20/20
33 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-07-04 20/20
34 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-07-07 20/20
35 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
36 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
37 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
38 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
39 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
40 Anna Kultys TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
41 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 20/20
42 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-07-28 20/20
43 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-07-28 20/20
44 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-04 20/20
45 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-04 20/20
46 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-08-11 20/20
47 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-07-23 20/20
48 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-07-23 20/20
49 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-07-23 20/20
50 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-31 20/20
51 Edward Fudro JEJ Police 2019-04-08 20/20
52 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-28 20/20
53 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-28 20/20
54 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-12 18/20
55 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-12 18/20
56 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-24 19/20
57 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-10 18/20
58 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-10 18/20
59 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-10 18/20
60 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-10 18/20
61 Mateusz Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-09-21 20/20
62 Barbara Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-09-21 20/20
63 Julia Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-09-21 20/20
64 Franciszek Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-09-21 20/20
65 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2019-12-08 20/20
66 Agata Młotek Warszawa 2019-12-08 20/20
67 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-03-16 20/20
68 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-03-16 20/20
69 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-23 20/20
70 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-08-06 20/20
71 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-08-06 20/20
72 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-13 20/20
73 Anna Malanowska Warszawa 2020-08-20 20/20
74 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-08-20 20/20
75 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2020-08-20 20/20

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies