partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-09

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-09-01 19/19
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-27 19/18
2 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-27 19/19
3 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 19/19
4 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 19/19
5 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 19/19
6 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-05 19/19
7 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 19/19
8 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 19/19
9 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-05 19/19
10 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2018-08-08 19/19
11 Marta Piotrowicz Przemyśl 2018-08-08 19/19
12 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-10-05 19/19
13 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-11-24 19/19
14 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-01-27 19/19
15 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-05-10 19/19
16 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2019-05-10 19/19
17 Anna Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-07 19/19
18 Jacek Bystrzyński KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-07 19/19
19 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-25 19/19
20 Renata Wójcik  KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 19/19
21 Sebastian Łukaszewicz KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 19/19
22 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 19/19
23 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-06-06 19/19
24 Martyna Stypa Sandomierz 2020-07-04 19/19
25 Piotr Koziara Sandomierz 2020-07-04 19/19
26 Edward Fudro JEJ Police 2020-09-09 18/19

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies