partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2021-01-18

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Maria Głowacka
SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-01 20/20
II Jarosław Głowacki
SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-01 20/20
III Jacek Głowacki
SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-01 20/20
1 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
2 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
3 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
4 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
5 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
6 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-18 20/20
7 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
8 Sławomir Otap Warszawa 2018-09-08 20/20
9 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-18 20/20
10 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-18 20/20
11 Tadeusz Pomorski SP 110/TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
12 Julia Mirka SP 110/TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
13 Natalia Mirka SP 110/TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
14 Aleksandra Sikora SP 110/TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
15 Sandra Krześniak SP 110/TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
16 Laura Łączyńska SP 110/TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-01 20/20
17 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-19 20/20
18 Ewa Świderska Radzymin 2019-06-15 20/20
19 Artur Świderski Radzymin 2019-06-15 20/20
20 Marysia Świderska Radzymin 2019-06-15 20/20
21 Gosia Świderska Radzymin 2019-06-15 20/20
22 Mateusz Świderski Radzymin 2019-06-15 20/20
23 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-21 7/20
24 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-21 7/20
25 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-21 7/20
26 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-21 7/20
27 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-10-06 20/20
28 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-15 20/20
29 Beata Domin Bydgoszcz 2020-07-15 20/20
30 Beata Bargiel Warszawa 2020-09-13 20/20
31 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-09-13 20/20
32 Dariusz Zebrowski Warszawa 2020-09-13 20/20
33 Marek Drągowski Warszawa 2020-09-13 20/20
34 Krystian Fil Lubartów 2020-10-22 17/20
35 Anna Pudelska Lubartów 2020-10-22 17/20
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-15 18/20
37 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-15 18/20
38 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-15 18/20
39 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-15 18/20
40 Agnieszka Hankiewicz Jastków 2021-01-10 19/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies