partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-23

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-06-15 18/18
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-06-15 18/18
1 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-17 18/18
2 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-17 18/18
3 Aleksandra Błachowicz Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
4 Michał Bubrzyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
5 Justyna Chojnacka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
6 Daniel Ślesicki Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
7 Danuta Radzka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
8 Łukasz Dłutek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
9 Oliwia Gadomska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
10 Marcin Grocki Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
11 Grzegorz Grotowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
12 Karol Jasiński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
13 Michał Jaszczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
14 Adrian Kabala Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
15 Szymon Kamiński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
16 Visangriva Kheda Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
17 Basta Klaudia Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
18 Wiktoria Kossewska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
19 Dominik Kot Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
20 Daria Kucharczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
21 Karol Łudkowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
22 Makka Mezhidova Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
23 Mateusz Pawlak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
24 Olga Mazińska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
25 Michał Rostek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
26 Aleksandra Miś Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
27 Wiktoria Oziomek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
28 Patryk Rzepka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
29 Karolina Piotrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
30 Weronika Siedlecka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
31 Adam Siwiecki Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
32 Małgorzata Sotomska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
33 Sylwia Sobczak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
34 Zuzanna Szymczak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
35 Szymon Naklicki Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
36 Chimaeva Tanzila Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
37 Mateusz Tetelewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
38 Paweł Tunowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
39 Natalia Warotyńska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
40 Wiktor Wenek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
41 Wiktoria Włodarek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
42 Natalia Woźniak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
43 Mateusz Wróblewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
44 Magdalena Wyrobek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
45 Alicja Zbrzeźniak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-20 18/18
46 Katarzyna Siejka RĘCE NOGI 2014-07-01 18/18
47 Karolina Machała RĘCE NOGI 2014-07-01 18/18
48 Ania Natusiewicz Klub InO STOWARZYSZE 2014-07-02 14/18
49 Mariusz Pietrzak Piastów 2014-07-02 18/18
50 Agnieszka Różycka Styki/Warszawa 2014-09-05 18/18
51 Michał Bałuk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
52 Aleksandra Biernacka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
53 Klaudia Gajda Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
54 Adrian Gieryszewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
55 Patryk Janiak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
56 Zofia Kryszkiewicz Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
57 Katarzyna Lipka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
58 Damian Malec Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
59 Adrian Marciniak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
60 Katarzyna Matyka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
61 Weronika Pawelec Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
62 Anita Puścian Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
63 Larysa Rudzewicz Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
64 Aleksandra Strusińska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
65 Daniel Szafrański Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
66 Julia Śmierzchalska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
67 Karolina Zewina Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
68 Agnieszka Salwa Warszawa 2014-09-09 18/18
69 Renata Grygrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
70 Ewa Wyszogrodzka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
71 Teresa Orłowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
72 Weronika Turczyńska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
73 Zuzanna Szafaryn Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
74 Julia Habrzyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
75 Agata Mucharska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
76 Aleksander Jęsiek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
77 Zofia Rosachacka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
78 Jakub Stępniewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
79 Klaudia Guzowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
80 Sofia de Strag Rata Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
81 Władysław Kędzierawski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
82 Aleksander Klohko Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
83 Oliwier Banaszek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
84 Hubert Grabiński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
85 Marek Skrobot Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
86 Adam Pierściński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
87 Maciej Maciejewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
88 Piotr Janiszewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
89 Paweł Mucharski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
90 Daniel Falęcki Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
91 Beata Metera Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-09-09 18/18
92 Nurdolot Azizbek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-10-23 18/18
93 Daniel Epov Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-10-23 18/18
94 Ubaid Basnukaev Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-10-23 18/18
95 Gleb Kudley Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-10-23 18/18
96 Giorgi Shavidze Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-10-23 18/18
97 Jumber Shavidze Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-10-23 18/18
98 Jakub Krawczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-10-23 18/18
99 Mikołaj Jaworek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-10-23 18/18
100 Nikola Kamińska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-10-23 18/18
101 Mariusz Siwiec Warszawa 2014-10-15 13/18
102 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-10 18/18
103 Sławomir Otap Warszawa 2015-03-20 18/18
104 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-03-20 18/18
105 Monika Sokołowska Zawsze ostatni/Warszawa 2015-11-26 18/18
106 Przemysław Gawroński Zawsze ostatni/Warszawa 2015-11-26 18/18
107 Oskar Dziwalski Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
108 Jakub Zawadzki Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
109 Marcin Drozdowski Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
110 Mateusz Kacprzak Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
111 Yehor Griazev Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
112 Dawid Frączek Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
113 Kamil Lejmanowicz Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
114 Dominik Matyszczak Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
115 Adrian Kosecki Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
116 Kacper Romańczuk Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
117 Bartosz Szczęsny Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
118 Adam Bujwicki Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
119 Kacper Skwarski Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
120 Piotr Buda Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
121 Marcin Jadczak Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
122 Natan Czyżewski Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
123 Eryk Chaber Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
124 Mikołaj Cegiełka Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
125 Maciej Zwierzchowski Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-03-21 18/18
126 Ewa Świderska Radzymin 2016-04-14 18/18
127 Artur Świderski Radzymin 2016-04-14 18/18
128 Marysia Świderska Radzymin 2016-04-14 18/18
129 Małgosia Świderska Radzymin 2016-04-14 18/18
130 Mateusz Świderski Radzymin 2016-04-14 18/18
131 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-04-30 18/18
132 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-04-30 18/18
133 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-04-30 18/18
134 Aleksandra Pilarczyk Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
135 Joanna Szadkowska Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
136 Gabriela Bielska Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
137 Wioleta Marszałek Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
138 Emilia Smolińska Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
139 Natalia Maliszewska Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
140 Mateusz Sikorski Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
141 Zoja Chmielewska Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
142 Anastazja Reyf Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
143 Aleksandra Matulka Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
144 Wiktoria Walewska Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
145 Weronika Pych Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
146 Weronika Rawa Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
147 Oliwia Chodorowska Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
148 Klaudia Olszewska Gimnazjum nr 141 2016-05-13 18/18
149 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-06-09 18/18
150 Paweł Basiuk Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
151 Konrad Bieniek Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
152 Andrzej Czekalski Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
153 Maciej Czerniatyński Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
154 Piotr Długołęcki Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
155 Sebastian Dzwonkowski Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
156 Jakub Grzegrzółka Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
157 Mateusz Klimkiewicz Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
158 Marcel Kluczny Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
159 Mateusz Kłos Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
160 Adrian Krół Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
161 Krzysztof Kulbicki Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
162 Bartłomiej Niedziółka Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
163 Wiktor Podolski Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
164 Daniil Staurapoltsau Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
165 Albert Szymański Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
166 Daniel Zakrzewski Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-13 18/18
167 Norbert Aniołkowski Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
168 Cezary Bąkiewicz Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
169 Daniel Białek Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
170 Maja Chmielewska Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
171 Emilia Czerwińska Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
172 Sandra Dankowska Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
173 Wiktoria Detka Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
174 Karolina Gosławska Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
175 Jakub Jedut Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
176 Mateusz Kosieradzki Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
177 Paweł Krawczyk Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
178 Aleksandra Maciejewska Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
179 Klaudia Mirecka Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
180 Łukasz Młodożeniec Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
181 Viet Michał Nguyen Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
182 Artur Pietrzak Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
183 Oskar Plisiecki Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
184 Julia Skrzypiec Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
185 Maciej Sosnowski Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
186 Oliwia Tomaszewska Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
187 Kacper Wawryk Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
188 Filip Zawadzki Gimnazjum nr 141 / Warszawa 2016-10-20 18/18
189 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-25 18/18
190 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-04-03 18/18
191 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-04-03 18/18
192 Agnieszka Górecka-Nformi Warszawa 2017-04-03 18/18
193 Adrian Nformi KTM PTTK O/Ursus 2017-04-03 18/18
194 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-05-06 18/18
195 Klara Eyoum SKKT PTTK 101 2017-06-09 12/18
196 Jakub Czerwiński Gimnazjum 141 2017-06-10 16/18
197 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141 w Warszawie 2017-08-08 18/18
198 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141 w Warszawie 2017-08-08 18/18
199 Paweł Rozwadowski KInO Stowarzysze/Brwinów 2018-02-18 18/18
200 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-03-31 18/18
201 Piotr Michałowski Warszawa 2019-05-04 18/18
201 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-05-04 18/18
202 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-09-17 18/18
203 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-09-30 18/18
204 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-09-30 18/18
205 Agata Młotek Warszawa 2020-08-23 18/18
206 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-08-23 18/18

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies