partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-05-19

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-06-01 20/20
1 Sławomir Otap Warszawa 2014-06-20 20/20
2 Ewelina Walczyna Bąbelki/Warszawa 2014-07-23 20/20
3 Emilia Walczyna Bąbelki/Warszawa 2014-07-23 20/20
4 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2014-07-24 20/20
5 Katarzyna Stawicka Klub InO Stowarzysze 2014-07-24 20/20
6 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-17 20/20
7 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-17 20/20
8 Anna Malanowska Konstancin-Jeziorna 2014-09-06 19/20
9 Agnieszka Salwa Warszawa 2014-09-15 20/20
10 Anna Olbrycht OLBnO 2014-11-02 20/20
11 Janusz Olbrycht OLBnO 2014-11-02 20/20
12 Mariusz Siwiec Warszawa 2015-01-08 20/20
13 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-03 20/20
14 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-02-08 20/20
15 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-02-08 20/20
16 Magdalena Leszczyńska Milanówek 2015-03-24 20/20
17 Arek Smarz Twoja przygoda/Warszawa 2015-04-12 20/20
18 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-06-14 20/20
19 Maciej Jasiński Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-10-11 20/20
20 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-01-12 20/20
21 Paweł Ostaszewski KG Orły Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-02-25 20/20
22 Piotr Ostaszewski KG Orły Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-02-25 20/20
23 Łukasz Lech Warszawa 2016-03-30 20/20
24 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-05-05 20/20
25 Ewa Zwolińska Warszawa 2016-05-08 20/20
26 Rafał Zwoliński Warszawa 2016-05-08 20/20
27 Andrzej Zwoliński Warszawa 2016-05-08 20/20
28 Michał Szeliski Warszawa 2016-08-30 20/20
29 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-31 20/20
30 Tadeusz Pomorski TKPZ z Brzeźnicy 2018-07-04 20/20
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-16 20/20
32 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-16 20/20
33 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-01-12 20/20
34 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-18 20/20
35 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-15 19/20
36 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-15 19/20
37 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-15 19/20
38 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-15 19/20
39 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-09 20/20
40 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-09 20/20
41 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-09 20/20
42 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-12-06 20/20
43 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-12-06 20/20
44 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-03-01 20/20
45 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-08 20/20
46 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-04-26 20/20
47 Agata Młotek Warszawa 2020-04-26 20/20
48 Beata Bargiel Warszawa 2020-05-19 20/20
49 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-05-19 20/20

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies