partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-23

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-06-01 16/16
1 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-21 16/16
2 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-21 16/16
3 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-07-26 16/16
4 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-07-26 16/16
5 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-07-26 16/16
6 Agnieszka Różycka Styki/Warszawa 2014-09-14 16/16
7 Hanna Różycka Styki/Warszawa 2014-09-14 16/16
8 Krystyna Różycka Styki/Warszawa 2014-09-14 16/16
9 Jacek Lipiński Warszawa 2014-10-05 16/16
10 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-01-11 16/16
11 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-02 16/16
12 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-15 16/16
13 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-02-16 16/16
14 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-02-16 16/16
15 Mariusz Pietrzak Piastów 2015-03-11 16/16
16 Joanna Michałkiewicz Klub InO Stowarzysze 2015-06-03 16/16
17 Marcin Szost Klub InO Stowarzysze 2015-06-03 16/16
18 Ewa Świderska Radzymin 2015-06-21 16/16
19 Artur Świderski Radzymin 2015-06-21 16/16
20 Marysia Świderska Radzymin 2015-06-21 16/16
21 Małgosia Świderska Radzymin 2015-06-21 16/16
22 Mateusz Świderski Radzymin 2015-06-21 16/16
23 Janusz Olbrycht OLBnO Warszawa 2015-08-23 16/16
24 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2015-12-27 16/16
25 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2015-12-27 16/16
26 Jakub M. Gac Ambasador 2016-02-25 16/16
27 Agnieszka Maszewska Co dwie Maszewskie to nie jedna! 2016-04-09 16/16
28 Magdalena Maszewska Co dwie Maszewskie to nie jedna! 2016-04-09 16/16
29 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-05-01 12/16
30 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-05-01 12/16
31 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-05-01 12/16
32 Paulina Sobolewska Warszawa 2016-06-18 16/16
33 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-30 16/16
34 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-09 16/16
35 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-10-22 16/16
36 Edward Fudro JEJ Police 2019-04-04 16/16
37 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-07 16/16
38 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-07 16/16
39 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-12-25 16/16
40 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2010-01-01 16/16
41 Agata Młotek Warszawa 2010-01-01 16/16
42 Mirosław Marek Nowa Dęba 2020-01-10 16/16
43 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-01-10 16/16
44 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-01-10 16/16
45 Paweł Rozwadowski Brwinów 2020-03-28 16/16
46 Jacek Piekarski Brwinów 2020-03-28 16/16
47 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-05-10 14/16
48 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-06-03 16/16
49 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-09 16/16
50 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-07-14 13/16
51 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-07-22 16/16
52 Paweł Szubert Warszawa 2020-08-23 16/16

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies