partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-19

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Michał Segit Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2010-10-23  
1 Barbara Szmyt Warszawa 2010-10-23  
2 Ania Natusiewicz Warszawa 2010-10-23  
3 Mariusz Siwiec Warszawa 2010-10-23  
4 Tomasz Gronau Warszawa 2010-10-23  
5 Kazimierz Makieła MKInO Warszawa 2010-10-23  
6 Piotr Celiński Koło nr 21 Oddziału Stołecznego PTTK 2010-10-23  
7 Dariusz Walczyna MKInO Warszawa 2010-10-23  
8 Andrzej Kędziorek KInO O/PTTK Warszawa Praga Płd. 2010-10-23  
9 Przemysław Gawlik KInO "Skróty" Radom 2010-10-23  
10 Michał Kowalczewski KInO "Skróty" Radom 2010-10-23  
11 Szymon Bijak Warszawa 2010-10-23  
12 Kamil Opiela Warszawa 2010-10-23  
13 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2010-10-23  
14 Piotr Buciak Warszawa 2010-10-23  
15 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2010-10-23  
16 Danuta Kończak Oddział PTTK Praga-Południe 2010-10-23  
17 Barbara Waszak Oddział PTTK Praga-Południe 2010-10-23  
18 Beata Tomecka Oddział PTTK Praga-Południe, TPW/Powiśle 2010-10-23  
19 Andrzej Wicik Oddział PTTK Warszawa Praga Płd. 2010-10-23  
20 Andrzej Piegat Warszawa 2010-10-23  
21 Stanisław Wysocki WKS "Gwardia" Warszawa 2010-10-23  
22 Jarosław Kabuła KTR "Rzułf" Gdańsk 2010-10-23  
23 Hubert Świerczyński Szczecin 2010-10-23  
24 Wiesław Piegat Warszawa 2010-10-23  
25 Jolanta Przychodzeń Warszawa 2010-10-23  
26 Andrzej Przychodzeń HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2010-10-23  
27 Helena Zielczyńska A-TO-MY Warszawa 2010-10-23  
28 Mieczysław Zielczyński A-TO-MY Warszawa 2010-10-23  
29 Wiktor Marczak HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2010-10-23  
30 Zbigniew Socha Gliwice 2010-10-23  
31 Waldemar Pawelczuk Warszawa 2010-10-23  
32 Tadeusz Patejko Warszawa 2010-10-23  
33 Piotr Nawalany Warszawa 2010-10-23  
34 Andrzej Wysocki CyrkInO Gliwice 2010-10-23  
35 Waldemar Fijor Skarmat Toruń 2010-10-23  
36 Zbigniew Tarnowski "Egzotyk" Częstochowa; 2010-10-23  
37 Bolesław Szomański Warszawa 2010-10-23  
38 Janusz Cegliński Koło PTTK "Pielgrzym" nr 107 2010-10-23  
39 Małgorzata Antosik JarŁojants KTE Styki/Warszawa 2010-10-23  
40 Paweł Maliszewski Mazowiecki Oddział PTTK Warszawa 2010-10-23  
41 Michał Plewka Koło Turystyczne PTTK przy WSDDW-P/Warszawa 2010-10-23  
42 Karolina Kacprzak kl. III C z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
43 Jakub Burakowski kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
44 Bartłomiej Wiśniewski kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
45 Bartosz Prus kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
46 Paulina Żolińska kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
47 Paulina Gasik kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
48 Krzysztof Leśniczuk kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
49 Wojciech Dębowski kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
50 Agata Zagórska kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
51 Renata Bukat kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
52 Mariusz Szustak kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
53 Marteusz Bednarczyk kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
54 Katarzyna Kaczmarska kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
55 Monika Uniewicz kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
56 Jan Harasymowicz Akademicki Klub Turystyczny, Koło PTTK nr 16 przy OM 2010-10-23  
57 Kamil Rogowski Akademicki Klub Turystyczny, Koło PTTK nr 16 przy OM 2010-10-23  
58 Natalia Zyśk Akademicki Klub Turystyczny, Koło PTTK nr 16 przy OM 2010-10-23  
59 Jan Rolle KTE Tramp, koło nr 26 przy OM, Warszawa 2010-10-23  
60 Mateusz Komorowski Warszawa 2010-10-23  
61 Krzysztof Stańczyk Mokotowski Klub T–K im. K. Krahelskiej 2010-10-23  
62 Łukasz Wódkowski KTE Tramp, koło nr 26 OM PTTK w Warszawie 2010-10-23  
63 Magdalena Słok-Wódkowska KTE Tramp, koło nr 26 OM PTTK w Warszawie 2010-10-23  
64 Aleksandra Wódkowska KTE Tramp, koło nr 26 OM PTTK w Warszawie 2010-10-23  
65 Joanna Puternicka Warszawa 2011-07-30  
66 Jacek Wieszaczewski Strzelin 2011-07-30  
67 Kamil Herman Warszawa 2013-03-28 33/33
68 Michał Kaczmarski Klub InO Stowarzyszze/Warszawa 2014-03-27 33/33
69 Mariusz Pietrzak Piastów 2014-06-23 33/33
70 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2014-12-26 33/33
71 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2014-12-26 33/33
72 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-01-03 33/33
73 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-01-03 33/33
74 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-27 33/33
75 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-11 33/33
76 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 33/33
77 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 33/33
78 Jakub M. Gac Warszawa 2015-11-19 33/33
79 Edward Fudro JEJ Police 2016-01-21 33/33
80 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-04-09 33/33
81 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-04-09 33/33
82 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-11 33/33
83 Aleksandra Malawska Gimnazjum w Czarnej Górnej 2016-04-30 33/33
84 Kinga Miszczak SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 33/33
85 Maciej Staniszewski SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 33/33
86 Andrzej Rybski SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 33/33
87 Robert Pyśk K.T.P PTTK "Orły"/Oddział Koszalin 2016-10-16 33/33
88 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-12-03 33/33
89 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-12-03 33/33
90 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-12-29 33/33
91 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-12-29 33/33
92 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2017-02-03 33/33
93 Marta Żuchowska Józefów 2017-07-23 33/33
94 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-11-18 33/33
95 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-11-23 32/33
96 Małgorzata Grudzińska Lesznpwola 2018-01-21 30/33
97 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
98 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
99 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
100 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
101 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
102 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
103 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
104 Olga Pechcin HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-04-08 30/33
105 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-07 33/33
106 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-02 32/33
107 Piotr Michałowski Warszawa 2019-02-02 32/33
108 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-04-26 33/33
109 Michał Grygo Otwock 2019-06-17 33/33
110 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-05-03 30/33
111 Agata Młotek Warszawa 2020-07-19 32/33
112 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-07-19 32/33

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies