partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-01-02

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Mazowiecka KInO PTTK 2004-07-31 13/13
1 Anna Olbrycht OLBnO Warszawa 2004-08-28 13/13
2 Janusz Olbrycht OLBnO Warszawa 2004-08-28 13/13
3 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2004-08-29 13/13
4 Witold Jochym Warszawa 2004-09-29 13/13
5 Marcin Gontarski Warszawa 2004-09-29 13/13
6 Wojciech Skarbek Warszawa 2004-08-29 13/13
7 Skarbek Adam Warszawa 2004-08-29 13/13
8 Mateusz Skarbek Warszawa 2004-08-29 13/13
9 Robert Lipski Warszawa 2004-08-29 13/13
10 Kamil Lipski Warszawa 2004-08-29 13/13
11 Bartosz Lipski Warszawa 2004-08-29 13/13
12 Magda Wrzosek Warszawa 2004-10-30 13/13
13 Agata Wrzosek Warszawa 2004-10-30 13/13
14 Zbigniew Wrzosek Warszawa 2004-10-30 13/13
15 Anna Łuć Warszawa 2004-12-31 13/13
16 Stanisław Łuć Warszawa 2004-12-31 13/13
17 Wojciech Drozda Warszawa 2004-12-31 13/13
18 Barbara Szmyt Warszawa 2010-10-28 13/13
19 Kamil Herman Warszawa 2013-05-06 13/13
20 Joanna Puternicka Warszawa 2013-08-11 13/13
21 Jacek Wieszaczewski Strzelin 2013-08-11 13/13
22 Mariusz Pietrzak Piastów 2014-07-14 13/13
23 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-08 13/13
24 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze Zielonka 2015-02-15 13/13
25 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze Zielonka 2015-02-15 13/13
26 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-25 13/13
27 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 13/13
28 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 13/13
29 Arek Smarz Twoja Przygoda 2015-05-05 13/13
30 Maciej Kamiński Leśne dziady 2017-08-07 13/13
31 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-12-26 13/13
32 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-03-18 13/13
33 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-03-18 13/13
34 Marysia Świderska Radzymin 2018-05-13 13/13
35 Gosia Świderska Radzymin 2018-05-13 13/13
36 Mateusz Świderski Radzymin 2018-05-13 13/13
37 Ewa Świderska Radzymin 2018-05-13 13/13
38 Artur Świderski Radzymin 2018-05-13 13/13
39 Michał Grygo Otwock 2018-07-18 13/13
40 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-01-02 13/13
41 Sławomir Frynas Lublin 2019-03-16 13/13
42 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-15 13/13
43 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-15 13/13
44 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-05-27 13/13
45 Piotr Michałowski Warszawa 2019-05-27 13/13
46 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-12 13/13
47 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-12 13/13
48 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-12 13/13
49 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-12 13/13
50 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-01-02 13/13

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies