partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-27

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dorota Ryst Warszawa 2015-01-26 21/21
II Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2015-01-26 21/21
III Maciej Kamiński Warszawa 2015-01-26 21/21
1 Dariusz Mazurek Koło nr 1 PTTK przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-27 21/21
2 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze 2015-01-31 21/21
3 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze 2015-01-31 21/21
4 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-01-31 21/21
5 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-01-31 21/21
6 Agata Malczewska Klub InO Skróty/Radom 2015-01-31 21/21
7 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-01-31 21/21
8 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-01-31 21/21
9 Sławomir Otap Warszawa 2015-01-31 21/21
10 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-03-12 21/21
11 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-03-12 21/21
12 Agnieszka Różycka Warszawa 2015-05-11 21/21
13 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni/Warszawa 2015-05-19 21/21
14 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni/Warszawa 2015-05-19 21/21
15 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/warszawa Praga 2015-05-23 21/21
16 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2015-05-23 21/21
17 Jakub M. Gac Ambasador/Kady 2015-11-26 21/21
18 Edward Fudro JEJ Police 2016-03-16 21/21
19 Łukasz Lech Zagubione Owieczki/Warszawa 2016-06-11 21/21
    nowa wersja trasy 1.2    
20 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2016-07-28 24/24
21 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2016-07-28 24/24
22 Piotr Michałowski Warszawa 2016-08-28 24/24
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-08-28 24/24
24 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-03 24/24
25 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-03 24/24
26 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-03 24/24
27 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-11-10 24/24
    nowa wersja trasy 2.0    
28 Piotr Ostaszewski KG Orły Koło PTTK nr 8 O/Mazowsze 2016-12-30 23/23
29 Paweł Ostaszewski KG Orły Koło PTTK nr 8 O/Mazowsze 2016-12-30 23/23
30 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-01-08 23/23
31 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-24 23/23
32 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-24 23/23
33 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-01 23/23
34 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-01 23/23
35 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-01 23/23
36 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-12-28 23/23
37 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-03-01 23/23
38 Agata Młotek Warszawa 2020-03-01 23/23
39 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-03-16 22/23
40 Przemysław Witczak Warszawa 2020-03-17 23/23
41 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-08-27 22/23
42 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-08-27 22/23

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies