partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-19

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2015-02-20 21/21
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-26 21/21
2 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze 2015-02-28 21/21
3 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze 2015-02-28 21/21
4 Mariusz Pietrzak Piastów 2015-03-23 21/21
5 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-04-05 21/21
6 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-04-05 21/21
7 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-04-05 21/21
8 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-04-05 21/21
9 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-06-06 21/21
10 Edward Fudro JEJ Police 2015-09-04 21/21
11 Ania Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-09-17 21/21
12 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2015-09-17 21/21
13 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-09-17 21/21
14 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141 2015-10-01 21/21
15 Natalia Sawicka SKKT PTTK 101 2015-10-01 21/21
16 Sylwia Domańska SKKT PTTK 101 2015-10-01 21/21
17 Aptacy Mateusz Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
18 Dąbrowski Błażej Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
19 Jóśko Joanna Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
20 Urbańska Justyna Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
21 Witecki Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
22 Jadczak Michał Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
23 Zawiślak Kamil Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
24 Paradowska Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
25 Śledź Angelika Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
26 Kozłowska Milena Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
27 Olobry Martyna Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
28 Kowalczyk Zofia Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
29 Wudarczyk Jakub Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
30 Komar Emilia Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
31 Sęga Karolina Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
32 Jarzyńska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
33 Kurek Julia Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
34 Jakub M. Gac Kady 2015-11-19 21/21
35 Jan Rolle Warszawa 2015-12-21 21/21
36 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazazowiecki 2016-05-25 21/21
37 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-03 21/21
38 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-17 21/21
39 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-12-25 21/21
40 Iwona Puternicka Orientop Wrocław 2016-12-25 21/21
41 Julia Lewandowska Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
42 Zuzanna Lis Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
43 Zuzanna Matusiak Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
44 Martyna Płochocka Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
45 Karolina Szaniawska Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
46 Nikola Madejska Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
47 Filip Nader Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
48 Izabela Rudnicka Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
49 Kinga Salwin Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
50 Jakub Dąbrowski Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
51 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
52 Zuzanna Filipiak Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
53 Patryk Gąsiorowski Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
54 Dawid Kamont Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
55 Weronika Kosińska Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
56 Krystian Krasuski Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
57 Mariusz Kuczmański Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
58 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
59 Wojciech Laufer Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
60 Kacper Majewski Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
61 Wiktoria Milik Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
62 Maciej Pakuła Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
63 Mateusz Pawlus Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
64 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
65 Adrianna Urbańczyk Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
66 Mateusz Widz Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
67 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
68 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
69 Aleksander Zwoliński Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
70 Anna Korniluk Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
71 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
72 Katarzyna Szymanek Warszawa 2017-05-14 21/21
73 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-01-21 21/21
74 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
75 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
76 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
77 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
78 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
79 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
80 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
81 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-03-23 21/21
82 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-03-23 21/21
83 Michał Twardowski Olsztyn 2018-03-25 21/21
84 Julia Twardowska Olsztyn 2018-03-25 21/21
85 Magdalena Twardowska Olsztyn 2018-03-25 21/21
86 Piotr Michałowski Warszawa 2018-05-01 21/21
87 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-05-01 21/21
88 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-03 21/21
89 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-03 21/21
90 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-06-11 21/21
91 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2019-01-26 21/21
92 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2019-01-26 21/21
93 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-03-08 21/21
94 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-03-08 21/21
95 Piotr Miszczak Warszawa 2019-03-08 21/21
96 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-05 17/21
97 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-05 17/21
98 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-05-18 21/21
99 Bartosz Mróz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-05-18 21/21
100 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-11 21/21
101 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-11 21/21
102 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-11 21/21
103 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-11 21/21
104 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-10-18 21/21
105 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 20/21
106 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 20/21
107 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 20/21
108 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-01-26 21/21
109 Agata Młotek Warszawa 2020-01-26 21/21
110 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-23 20/21
111 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-05-23 21/21
112 Beata Domin Bydgoszcz 2020-05-23 21/21
113 Ewa Piórkowska Ełk 2020-05-23 21/21
114 Wojciech Piórkowski Ełk 2020-05-23 21/21
115 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-05-27 21/21
116 Michał Grygo Warszawa 2020-09-19 20/21
117 Miłosz Drygalski Warszawa 2020-09-19 20/21

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies