partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-14

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-02-28 19/19
1 Sławomir Otap Warszawa 2015-03-01 19/19
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-03 19/19
3 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-11 19/19
4 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-11 19/19
5 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-04-11 19/19
6 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-04-11 19/19
7 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-04-11 19/19
8 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów / Nadarzyn 2015-04-11 19/19
9 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2015-12-08 19/19
10 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2015-12-08 19/19
11 Karolina Jaroszyńska Warszawa 2016-03-06 19/19
12 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-03-08 19/19
13 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-04-30 19/19
14 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-04-30 19/19
15 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-04-30 19/19
16 Ewa Zwolińska Warszawa 2016-05-28 19/19
17 Rafał Zwoliński Warszawa 2016-05-28 19/19
18 Andrzej Zwoliński Warszawa 2016-05-28 19/19
19 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2017-01-08 19/19
20 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2017-01-08 19/19
21 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-01-12 19/19
22 Marek Cichal Pruszków 2017-01-12 19/19
23 Maria Jankowska Warszawa 2017-06-07 19/19
24 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-02-04 19/19
25 Sławomir Frynas Lublin 2019-03-31 19/19
26 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-08-16 19/19
27 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-08-16 19/19
28 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-08-16 19/19
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-08-24 19/19
30 Piotr Michałowski Warszawa 2019-08-24 19/19
31 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-09-30 19/19
32 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-09-30 19/19
33 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-03-07 19/19
34 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-03-07 19/19
35 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-03-07 19/19
36 Ola Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2020-03-07 19/19
37 Michał Kaczkowski TKPZ w Brzeźnicy 2020-03-07 19/19
38 Adam Lenarczyk TKPZ w Brzeźnicy 2020-03-07 19/19
39 Anna Kultys TKPZ w Brzeźnicy 2020-03-07 19/19
40 Agata Młotek Warszawa 2020-03-18 19/19
41 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-17 19/19
42 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-07-14 19/19

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies