partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-27

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Danuta Kończak PTTK O/Warszawa Praga 2014-05-20 20/20
1 Sławomir Otap Warszawa 2015-03-25 20/20
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-30 20/20
3 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-05-23 20/20
4 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2015-05-23 20/20
5 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-23 20/20
6 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-23 20/20
7 Jolanta Witusik-Kamińska Leśne Dziady 2015-05-23 20/20
8 Maciej Kamiński Leśne Dziady 2015-05-23 20/20
9 Anna Rotter Zbieramy punkty za pochodzenie 2015-05-23 20/20
10 Piotr Rotter Zbieramy punkty za pochodzenie 2015-05-23 20/20
11 Paweł Rozwadowski Brwinów 2015-05-23 20/20
12 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 20/20
13 Jakub M. Gac Ambasador/Kady 2015-11-26 20/20
14 Edward Fudro JEJ Police 2016-03-16 20/20
15 Paulina Sobolewska Warszawa 2016-06-04 20/20
16 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-07-28 20/20
17 Irek Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-07-28 20/20
18 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-08-26 20/20
19 Piotr Michałowski Warszawa 2016-08-26 20/20
20 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-08-28 20/20
21 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-08-28 20/20
22 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2016-08-28 20/20
23 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło PTTK nr 8 O/Mazowsze 2016-12-31 20/20
24 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło PTTK nr 8 O/Mazowsze 2016-12-31 20/20
25 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-01-11 20/20
26 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-24 20/20
27 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-24 20/20
28 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-19 20/20
29 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-19 20/20
30 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-08-05 20/20
31 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-08-05 20/20
32 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-13 20/20
33 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-13 20/20
34 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-13 20/20
35 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-12-28 20/20
36 Agata Młotek Warszawa 2020-02-12 19/20
37 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-03-16 20/20
38 Przemysław Witczak Warszawa 2020-03-17 20/20
39 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-05-28 20/20
40 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-08-09 19/20
41 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-08-27 19/20
42 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-08-27 19/20

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies