partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-06-01

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2015-04-29 17/17
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-04-29 17/17
2 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-30 17/17
3 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-01 17/17
4 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-02 17/17
5 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-02 17/17
6 Karol Chodorski Legionowo 2015-05-02 17/17
7 Beata Bargiel OK.! Sport 2015-05-03 17/17
8 Włodzimierz Bargiel OK.! Sport 2015-05-03 17/17
9 Marek Drągowski OK.! Sport 2015-05-03 17/17
10 Alicja Tomankiewicz OK.! Sport 2015-05-04 17/17
11 Agata Malczewska InO Skróty Radom 2015-05-11 17/17
12 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-06-02 17/17
13 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2015-07-01 17/17
14 Maciej Kamiński Warszawa 2015-07-01 17/17
15 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-19 17/17
16 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-19 17/17
17 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-10-07 17/17
18 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-11-11 17/17
19 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-11-11 17/17
20 Edward Fudro JEJ Police 2015-10-25 17/17
21 Kinga Sandura Warszawa 2015-01-04 17/17
22 Maciej Jasiński Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-23 17/17
23 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-03-15 17/17
24 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-15 17/17
25 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-17 17/17
26 Mariusz Pietrzak Piastów 2016-06-23 17/17
27 Kinga Sadura Warszawa 2016-07-04 17/17
28 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2016-08-05 17/17
29 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-10-02 17/17
30 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-10-02 17/17
31 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-11-15 17/17
32 Marlena Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2017-03-19 17/17
33 Jacek Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2017-03-19 17/17
34 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-05-30 17/17
35 Maria Jankowska Warszawa 2017-08-16 17/17
36 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-12 17/17
37 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-12 17/17
38 Weronika Kosińska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
39 Wiktoria Milik Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
40 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
41 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
42 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
43 Aleksander Zwoliński Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
44 Mariusz Kuczmański Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
45 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
46 Maciej Pakuła Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
47 Mateusz Widz Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
48 Kacper Majewski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
49 Eryk Dylewski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-05-16 17/17
50 Anna Korniluk Warszawa 2019-06-20 17/17
51 Adam Korniluk Warszawa 2019-06-20 17/17
52 Jan Korniluk Warszawa 2019-06-20 17/17
53 Radosław Korniluk Warszawa 2019-06-20 17/17
54 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-09-28 17/17
55 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-09-28 17/17
56 Paweł Szubert Londyn 2019-10-26 17/17
57 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-30 17/17
58 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-30 17/17
59 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-30 17/17
60 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-04-19 17/17
61 Agata Młotek Warszawa 2020-05-10 17/17
62 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-05-10 17/17
63 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-10 17/17
64 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-06-01 17/17

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies