partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-05-21

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-29 23/23
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-04-29 23/23
1 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-01 23/23
2 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-02 23/23
3 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-02 23/23
4 Karol Chodorski Legionowo 2015-05-02 23/23
5 Beata Bargiel OK.! Sport 2015-05-03 23/23
6 Włodzimierz Bargiel OK.! Sport 2015-05-03 23/23
7 Alicja Tomankiewicz OK.! Sport 2015-05-04 23/23
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-05-04 23/23
9 Arek Smarz Twoja Przygoda 2015-05-04 23/23
10 Agata Malczewska Klub InO Skróty/Radom 2015-05-11 23/23
11 Jolanta Witusik-Kamińska Leśne dziady 2015-06-09 23/23
12 Maciej Kamiński Leśne dziady 2015-06-09 23/23
13 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-24 23/23
14 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-24 23/23
15 Edward Fudro JEJ Police 2015-10-25 23/23
16 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2016-01-16 23/23
17 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2016-01-16 23/23
18 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-09 23/23
19 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-05-02 23/23
20 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-05-02 23/23
21 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-05-02 23/23
22 Paweł Ostaszewski KG Orły Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-06-02 23/23
23 Piotr Ostaszewski KG Orły Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-06-02 23/23
24 Mariusz Pietrzak Piastów 2016-06-28 23/23
25 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-15 23/23
26 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-15 23/23
27 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-15 23/23
28 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-01-18 23/23
29 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-02-05 23/23

30

Marlena Treichel WK OSeSeK PTTK Grudziądz 2017-03-26 23/23
31 Jacek Treichel WK OSeSeK PTTK Grudziądz 2017-03-26 23/23
32 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-04-03 23/23
33 Anna Bigdowska Warszawa 2017-04-03 23/23
34 Kinga Sadura Warszawa 2016-07-08 23/23
35 Paweł Rozwadowski Klub Ino Stowarzysze/Brwinów 2017-08-01 23/23
36 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-08-15 23/23
37 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-12 23/23
38 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-12 23/23
39 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-09-29 23/23
40 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-09-29 23/23
41 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-04-12 23/23
42 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-05 23/23
43 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-05 23/23
44 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-05 23/23
45 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-05-03 22/23
46 Agata Młotek Warszawa 2020-05-03 22/23
47 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-10 23/23
48 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-22 23/23

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies