partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-06

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-06-10 19/19
II Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-06-10 19/19
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-09-30 19/19
2 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2015-12-26 8/19
3 Weronika Luterek Łódź 2016-02-20 19/19
4 Joanna Puternicka Warszawa 2016-03-25 19/19
5 Jacek Wieszaczewski Strzelin 2016-03-25 19/19
6 Roman Trocha Dzierżoniów 2016-03-25 19/19
7 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-05-01 7/19
8 Sławomir Otap Warszawa 2016-08-10 19/19
9 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-13 19/19
10 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-13 19/19
11 Maciej Matraszek Warszawa 2017-01-07 19/20
12 Szymon Acedański Warszawa 2017-01-07 19/20
13 Beata Kaczor NA SZAGE/Poznań 2017-05-03 20/20
14 Jakub Nowysz NA SZAGE/Szczecin 2017-05-03 20/20
15 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-29 20/20
16 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-29 20/20
17 Natalia Józefiak Mysłaków 2017-08-29 20/20
18 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-10-01 20/20
19 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-01 20/20
20 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-01 20/20
21 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-10-15 20/20
22 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2017-10-15 20/20
23 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2017-10-15 20/20
24 Paweł Matjaszek ToTuToTam/Świdnica 2017-10-15 20/20
25 Martyna Nycek ToTuToTam/Świdnica 2017-10-15 20/20
26 Andżelika Stępniowska ToTuToTam/Świdnica 2017-10-15 20/20
27 Zuzanna Józefiak ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 20/20
28 Hania Juszczak Wrocław 2018-03-30 20/20
29 Edward Fudro JEJ Police 2018-08-12 19/20
30 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-29 20/20
31 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2018-12-29 20/20
32 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-29 20/20
33 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-12 20/20
34 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-12 20/20
35 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-07-14 20/20
36 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-07-14 20/20
37 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-19 20/20
38 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-19 20/20
39 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-19 20/20
40 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-09-19 20/20
41 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-08-06 20/20

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies