partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-22

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2015-11-15 25/25
1 Agnieszka Różycka Warszawa 2015-12-04 25/25
2 Krysia Różycka Warszawa 2015-12-04 25/25
3 Hania Różycka Warszawa 2015-12-04 25/25
4 Grzegorz Różycki Warszawa 2015-12-04 25/25
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
6 Dariusz Mazurek Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
7 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
8 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
9 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
10 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
11 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
12 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
13 Tomasz Łaski Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 25/25
14 Anna Wychowaniec OK! Sport 2015-12-06 25/25
15 Beata Bargiel OK! Sport 2015-12-06 25/25
16 Paweł Drągowski OK! Sport 2015-12-06 25/25
17 Włodzimierz Bargiel OK! Sport 2015-12-06 25/25
18 Marek Drągowski OK! Sport 2015-12-06 25/25
19 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK O/Warszawa Praga 2015-12-06 25/25
20 Anna Morawska Warszawa 2015-12-20 25/25
21 Łukasz Lech Warszawa 2015-12-20 25/25
22 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2015-12-20 25/25
23 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2015-12-20 25/25
24 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-05-22 25/25
25 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-05-22 25/25
26 Edward Fudro JEJ Police 2016-06-06 25/25
27 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2016-08-06 25/25
28 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2016-08-06 25/25
29 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-05-25 25/25
30 Tomasz Gronau Warszawa 2017-05-25 25/25
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-04 25/25
32 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-04 25/25
33 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-01-20 25/25
34 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptus Siedlce Strzała 2018-04-08 25/25
35 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptus Siedlce Strzała 2018-04-08 25/25
36 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptus Siedlce Strzała 2018-04-08 25/25
37 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-04-13 25/25
38 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-04-13 25/25
39 Maria Gryszczuk Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
40 Tymoteusz Czech Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
41 Alicja Litwińska Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
42 Krzysztof Litwiński Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
43 Natalia Naumowicz Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
44 Wiktoria Wrońska Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 25/25
45 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-11 25/25
46 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-11 25/25
47 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-11 25/25
48 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2019-05-12 25/25
49 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-07-06 25/25
50 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-08-11 22/25
51 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-08-11 22/25
52 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-08-11 22/25
53 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-02-16 25/25
54 Agata Młotek Warszawa 2020-02-16 25/25
55 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-07-18 25/25
56 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-07-18 25/25
57 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-07-22 25/25
58 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-07-22 25/25

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies