partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2021-01-18

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2015-11-29 32/32
II Tadeusz Otap Lublin 2015-11-29 32/32
III Śp. Sławomir Otap Warszawa 2015-11-29 32/32
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-01-21 32/32
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-21 32/32
3 Michał Świątek Dębica 2016-01-31 32/32
4 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 32/32
5 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 32/32
6 Jacek Piekarski Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 32/32
7 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 32/32
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-14 32/32
9 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-14 32/32
10 Katarzyna Todorowska Lublin 2016-02-20 32/32
11 Renata Mikutel Kozienice 2016-04-16 32/32
12 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-04-16 32/32
13 Jacek Mikutel Kozienice 2016-04-16 32/32
14 Radosław Skuła Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM Lublin 2017-03-12 32/32
15 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-06-04 32/32
16 Halina Biziuk Szczytno 2017-06-04 32/32
17 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141 w Warszawie 2017-08-06 32/32
18 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141 w Warszawie 2017-08-06 32/32
19 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie 2017-08-06 32/32
20 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-12 32/32
21 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-12 32/32
22 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
23 Dariusz Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
24 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
25 Seweryn Szulecki Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
26 Kacper Kobza Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
27 Mateusz Pałyska Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
28 Jakub Bortkiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
29 Beniamin Gniadek Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
30 Dominik Kościesza Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
31 Kacper Prus-Zajączkowski Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
32 Mateusz Pazura Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
33 Igor Więsik Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
34 Paweł Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
35 Jakub Jakckiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
36 Mateusz Pisarczyk Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-20 32/32
37 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
38 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
39 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
40 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
41 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
42 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
43 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 32/32
44 Paweł Rojek Warszawa 2018-05-20 32/32
45 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-10 32/32
46 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-06-10 32/32
47 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-10 32/32
48 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-10 32/32
49 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-10 32/32
50 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-10 32/32
51 Karol Michoński Gimnazjum Aleksandrów 2018-09-08 21/32
52 Katarzyna Michońska Gimnazjum Aleksandrów 2018-09-08 21/32
53 Martyna Żarska Aleksandrów 2018-09-08 21/32
54 Marta Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 32/32
55 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 32/32
56 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-02-10 32/32
57 Dominik Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 32/32
58 Filip Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 32/32
59 Szymon Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 32/32
60 Zuzanna Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 32/32
61 Beata Rybka Józefów k. Otwocka 2019-04-27 32/32
62 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-16 32/32
63 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-19 32/32
64 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-19 32/32
65 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-19 32/32
66 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-19 32/32
67 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 28/32
68 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 28/32
69 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-02 28/32
70 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-02 28/32
71 Agnieszka Pietrzak Piastów 2019-09-06 32/32
72 Mariusz Pietrzak Piastów 2019-09-06 32/32
73 Kamila Rębisz Mrozy 2019-10-26 32/32
74 Marta Rębisz Mrozy 2019-10-26 32/32
75 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-04 32/32
76 Agnieszka Osóbka Radom 2020-08-19 32/32
77 Wiktoria Osóbka Radom 2020-08-19 32/32
78 Weronika Osóbka Radom 2020-08-19 32/32
79 Dawid Osóbka Radom 2020-08-19 32/32
80 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-25 30/32
81 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-25 30/32
82 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-10-02 32/32
83 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2020-10-02 32/32
84 Magdalena Stręciwilk Lublin 2020-11-14 32/32
85 Dominik Zając Lublin 2020-11-14 32/32
86 Agnieszka Hankiewicz Jastków 2021-01-07 32/32

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies