partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-10-29

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Klub InO InOchodziec Lublin 2015-12-29 20/20
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-21 20/20
2 Michał Świątek Dębica 2016-01-31 20/20
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-10 20/20
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-10 20/20
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-10 20/20
6 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 20/20
7 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 20/20
8 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 20/20
9 Jacek Piekarski Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 20/20
10 Katarzyna Todorowska Lublin 2016-02-20 20/20
11 Renata Mikutel Kozienice 2016-04-16 20/20
12 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-04-16 20/20
13 Jacek Mikutel Kozienice 2016-04-16 20/20
14 Sławomir Otap Warszawa 2017-04-06 20/20
15 Tadeusz Otap Lublin 2017-04-06 20/20
16 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-04-06 20/20
17 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-06-03 20/20
18 Halina Biziuk Szczytno 2017-06-03 20/20
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-12 20/20
20 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-12 20/20
21 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
22 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
23 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
24 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
25 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
26 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
27 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
28 Paweł Rojek Warszawa 2018-05-19 20/20
29 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
30 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
31 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
32 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
33 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
34 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 20/20
35 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-09-30 20/20
36 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-02-28 20/20
37 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-20 18/20
38 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-20 18/20
39 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-20 18/20
40 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-20 18/20
41 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 19/20
42 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 19/20
43 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-02 19/20
44 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-02 19/20
45 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-05 20/20
46 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-25 17/20
47 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-25 17/20
48 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-10-24 18/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies