partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png

 Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-06-06

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Daniel Poradka
InOwcy/Łętownia 2016-01-26 12/12
II Sławomir Szuba
InOwcy/Łętownia 2016-01-26 12/12
III Kamil Misiak InOwcy/Łętownia 2016-01-26 12/12
IV Kacper Kostyra InOwcy/Łętownia 2016-01-26 12/12
1 Andrzej Kusiak Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-26 12/12
2 Chruślak Robert Skróty Radom 2016-01-30 12/12
3 Góraj Mariusz Skróty Radom 2016-01-30 12/12
4 Haptaś Dorota Salamandra Kolbuszowa 2016-01-30 12/12
5 Motylski Łukasz Krzątka 2016-01-30 12/12
6 Adam Steciuk SKKT Ustrzyki Dolne 2016-01-30 12/12
7 Michał Szpunar SKKT Ustrzyki Dolne 2016-01-30 12/12
8 Kunasz Remigiusz SKKT Ustrzyki Dolne 2016-01-30 12/12
9 Miszczak Kinga SKKT Ustrzyki Dolne 2016-01-30 12/12
10 Dominika Wronowska SKKT Ustrzyki Dolne 2016-01-30 12/12
11 Szymon Buczek SKKT Ustrzyki Dolne 2016-01-30 12/12
12 Gabriela Dyjak SKKT Ustrzyki Dolne 2016-01-30 12/12
13 Aleksandra Hebda SKKT Ustrzyki Dolne 2016-01-30 12/12
14 Kamil Kozyra SKKT XL ZST Leżajsk 2016-01-30 12/12
15 Maciej Tudryn SKKT XL ZST Leżajsk 2016-01-30 12/12
16 Aleksander Lewicki SKKT XL ZST Leżajsk 2016-01-30 12/12
17 Maciej Świeżawski SKKT XL ZST Leżajsk 2016-01-30 12/12
18 Konrad Biziewski SKKT XL ZST Leżajsk 2016-01-30 12/12
19 Andrzej Rybski SKKT Ustrzyki Dolne 2016-01-30 12/12
20 Kamil Klimek Kielce 2016-01-30 12/12
21 Paulina Januchta Kielce 2016-01-30 12/12
22 Katarzyna Klimek Kielce 2016-01-30 12/12
23 Paweł Januchta Kielce 2016-01-30 12/12
24 Tomasz Kurcaba Wola Zarczycka 2016-01-30 12/12
25 Mikołaj Zygmunt Wola Zarczycka 2016-01-30 12/12
26 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze/Zielonka 2016-01-30 12/12
27 Tomasz Łaski Klub InO Stowarzysze/Zielonka 2016-01-30 12/12
28 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-30 12/12
29 Kinga Perlak Wola Zarczycka 2016-01-30 12/12
30 Michał Linek Wola Zarczycka 2016-01-30 12/12
31 Sławomir Misiak Wola Zarczycka 2016-01-30 12/12
32 Bartłomiej Kurcaba Wola Zarczycka 2016-01-30 12/12
33 Mateusz Kozieł Wola Zarczycka 2016-01-30 12/12
34 Lucyna Michna Wola Zarczycka 2016-01-30 12/12
35 Maksymilian Stańko Wola Zarczycka 2016-01-30 12/12
36 Iwona Sarzyńska Wola Zarczycka 2016-01-30 12/12
37 Karolina Florek Wola Zarczycka 2016-01-30 12/12
38 Pieprzycki Jan Salamandra Kolbuszowa 2016-01-30 12/12
39 Jakub Haptaś Salamandra Kolbuszowa 2016-01-30 12/12
40 Wilk Hubert Salamandra Kolbuszowa 2016-01-30 12/12
41 Metlak Kinga Salamandra Kolbuszowa 2016-01-30 12/12
42 Pacyna Emilia Salamandra Kolbuszowa 2016-01-30 12/12
43 Klimontowicz Maks Salamandra Kolbuszowa 2016-01-30 12/12
44 Cudecka Dorota Salamandra Kolbuszowa 2016-01-30 12/12
45 Draus Aleksandra Salamandra Kolbuszowa 2016-01-30 12/12
46 Szymon Paszek Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
47 Maciej Czechowicz Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
48 Filip Herdyna Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
49 Michał Wójcik Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
50 Karol Potaczała Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
51 Rafał Nadłonek Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
52 Jakub Domański Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
53 Ewa Bystrzyńska Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
54 Gabriel Cebula Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
55 Anna Bystrzyńska Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
56 Maksymilian Bryła Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
57 Bigas Damian Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
58 Wiktor Nietrzeba Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
59 Konrad Wójcik Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
60 Ernest Rączka Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
61 Mateusz Kiełboń Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
62 Aleksandra Gilarska Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
63 Gabriela Kulec Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
64 Patrycja Paszek Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12
65 Bartek Iwanicki InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
66 Marcin Węglarz InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
67 Urszula Baran InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
68 Patrycja Kułacz InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
69 Aleksandra Kolano InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
70 Paulina Tomczyk InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
71 Mateusz Sałęga InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
72 Sylwia Kolano InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
73 Kacper Kostyra InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
74 Dominik Kida InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
75 Dominik Łyko InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
76 Alicja Kubasiewicz InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
77 Kamil Baraniak InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
78 Wojtek Lesiczka InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
79 Michał Doktor InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
80 Tomek Kozyra InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
81 Sebastian Szuba InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
82 Dawid Pietroński InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
83 Bartek Łyko InOwcy/Łętownia 2016-01-30 12/12
84 Mateusz Turoczy Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
85 Kamil Podkowa Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
86 Gabriel Chorzępa Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
87 Patryk Komada Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
88 Martyna Nieradko Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
89 Magdalena Bielińska Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
90 Mateusz Majos Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
91 Karol Kurda Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
92 Jakub Komada Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
93 Natalia Podkowa Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
94 Oliwia Majos Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
95 Marcin Kata Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
96 Michał Pawlica Tarnobrzeg 2016-01-30 12/12
97 Jakub Sondej Będziemyśl 2016-01-30 12/12
98 Anna Klocek InOwcy/Łętownia 2016-02-02 12/12
99 Łukasz Flis InOwcy/Łętownia 2016-02-02 12/12
100 Mateusz Łyko InOwcy/Łętownia 2016-02-02 12/12
101 Kamil Kłos InOwcy/Łętownia 2016-02-02 12/12
102 Patrycja Kubasiewicz InOwcy/Łętownia 2016-02-02 12/12
103 Kacper Szewczyk InOwcy/Łętownia 2016-02-02 12/12
104 Michał Kuraś InOwcy/Łętownia 2016-02-02 12/12
105 Marcin Szewczyk InOwcy/Łętownia 2016-02-02 12/12
106 Wojciech Szewczyk InOwcy/Łętownia 2016-02-02 12/12
107 Artur Ożóg Gościniec 2016-02-06 12/12
108 Dawid Szeliga Podbór 2016-02-06 12/12
109 Dawid Klocek InOwcy Łętownia 2016-02-06 12/12
110 Agata Łyko Łętownia 2016-02-15 12/12
111 Piotr Łyko Łętownia 2016-02-15 12/12
112 Jacek Bystrzyński KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-01-30 12/12

113

Mateusz Michna AKT Kraków 2016-01-30 12/12
114 Marcin Sieńko Wola Zarczycka 2016-02-13 12/12
115 Sabina Sowa Łętownia 2016-02-15 12/12
116 Andżelika Węglarz Gościniec 2016-02-18 12/12
117 Ula Węglarz Gościniec 2016-02-18 12/12
118 Marta Siuzdak Gościniec 2016-02-18 12/12
119 Weronika Kolano InOwcy/Łętownia 2016-02-18 12/12
120 Paulina Gumieniak InOwcy/Łętownia 2016-02-18 12/12
121 Paulina Perlak InOwcy/Łętownia 2016-02-18 12/12
122 Patrycja Węglarz InOwcy/Łętownia 2016-02-18 12/12
123 Weronika Kolano II Łętownia InOwcy 2016-02-15 12/12
124 Wiktoria Kolano InOwcy/Łętownia 2016-02-18 12/12
125 Monika Kuraś InOwcy 2016-02-26 12/12
126 Piotr Baran InOwcy 2016-02-27 12/12
127 Marcin Chowaniec InOwcy 2016-02-27 12/12
128 Ilona Kuraś InOwcy/Łętownia 2016-02-15 12/12
129 Weronika Misiak InOwcy/Łętownia 2016-02-15 12/12
130 Kinga Majczak InOwcy/Łętownia 2016-02-15 12/12
131 Wiktoria Szczerbaty InOwcy/Łętownia 2016-02-15 12/12
132 Justyna Kusiak InOwcy/Łętownia 2016-02-15 12/12
133 Karolina Misiak InOwcy/Łętownia 2016-02-15 12/12
134 Wiktor Sztaba InOwcy Łętownia 2016-03-06 12/12
135 Łukasz Madej InOwcy Łętownia 2016-03-06 12/12
136 Aleksandra Baran - 2016-04-20 12/12
137 Łukasz Baran - 2016-04-20 12/12
138 Paweł Klocek InOwcy / Łętownia 2016-05-21 12/12
139 Dominika Sibiga Łętownia 2016-05-25 12/12
140 Anna Kubaszewska Łętownia 2016-05-25 12/12
141 Weronika Kolano Łętownia 2016-05-25 12/12
142 Agnieszka Misiak Zaborczyny 2016-05-27 12/12
143 Klaudia Łach Wólka Łętowska 2016-05-27 12/12
144 Aleksandra Kozłowska Zaborczyny 2016-06-05 12/12
145 Weronika Wyka Wólka Łętowska 2016-06-05 12/12
146 Karolina Sarzyńska Łętownia 2016-06-06 12/12
147 Gabriela Lesiczka Wola Zarzycka 2016-09-15 12/12
148 Mateusz Gap Łętownia 2016-09-15 12/12
149 Piotr Gągola Wólka Łętowska 2016-09-15 12/12
150 Magdalena Kubasiewicz Łętownia 2016-09-15 12/12
151 Martyna Madej Łętownia 2016-09-15 12/12
152 Piotr Pająk Łętownia 2016-09-15 12/12
153 Maksymilian Sarzyński Łętownia 2016-09-15 12/12
154 Natalia Sibiga Wólka Łętowska 2016-09-15 12/12
155 Edyta Sowa Wólka Łętowska 2016-09-15 12/12
156 Kamil Szuba Łętownia 2016-09-15 12/12
157 Łukasz Tupaj Wólka Łętowska 2016-09-15 12/12
158 Natalia Wilk Łętownia 2016-09-15 12/12
159 Kinga Wraga Wólka Łętowska 2016-09-15 12/12
160 Weronika Zaguła Łętownia 2016-09-15 12/12
161 Michał Zybura Wólka Łętowska 2016-09-15 12/12
162 Marcelina Żak Wólka Łętowska 2016-09-15 12/12
163 Michał Baran Łętownia 2016-09-15 12/12
164 Aleksander Bielecki Łętownia 2016-09-15 12/12
165 Sabina Indycka Łętownia 2016-09-15 12/12
166 Aleksander Bielecki Łętownia 2016-09-15 12/12
167 Adrian Kostyra Łętownia 2016-09-15 12/12
168 Kinga Łyko Łętownia 2016-09-15 12/12
169 Kinga Misiak Łętownia 2016-09-15 12/12
170 Kornelia Misiak Łętownia 2016-09-15 12/12
171 Maciej Misiak Łętownia 2016-09-15 12/12
172 Bartosz Pasiak Łętownia 2016-09-15 12/12
173 Julia Perlak Łętownia 2016-09-15 12/12
174 Krystian Różycki Łętownia 2016-09-15 12/12
175 Damian Stalica Łętownia 2016-09-15 12/12
176 Julia Wojdyła Łętownia 2016-09-15 12/12
177 Julia Wróbel Łętownia 2016-09-15 12/12
178 Mateusz Zastawny Łętownia 2016-09-15 12/12
179 Łukasz Baran (2) Łętownia 2016-09-15 12/12
180 Weronika Kolano (2) Łętownia 2016-09-15 12/12
181 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-03-04 12/12
182 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-03-04 12/12
183 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-03-04 12/12
184 Roman Trocha Orientop Wrocław 2017-03-04 12/12
185 Przemysław Witczak Warszawa 2017-03-03 12/12
186 Sławomir Frynas Lublin 2017-03-05 12/12
187 Barbara Szmyt KInO Stowarzysze 2017-04-03 12/12
188 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2017-04-03 12/12
189 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-04-03 12/12
190 Aleksandra Baran Łętownia 2017-05-28 12/12
191 Wiktoria Kolano Łętownia 2017-06-13 12/12
192 Aleksandra Kusik Łętownia 2017-06-13 12/12
193 Dominika Florek Łętownia 2017-06-13 12/12
194 Bartek Śnieżek Gimnazjum Łętownia 2017-06-01 12/12
195 Wiktor Rząsa Gimnazjum Łętownia 2017-06-01 12/12
196 Damian Kolano Gimnazjum Łętownia 2017-06-01 12/12
197 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-08 12/12
198 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-08 12/12
199 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-08 12/12
200 Piotr Gorzki Nowa Sarzyna 2018-05-31 12/12
201 Piotr Michałowski  Warszawa 2019-02-15 12/12
202 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-15 12/12
203 Natalia Sawicka Nowa Sarzyna 2019-05-26 12/12
204 Paulina Pyszkowska Nowa Sarzyna 2019-05-26 12/12
205 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
206 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
207 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
208 Sebastian Łukaszewicz KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
209 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
210 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
211 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
212 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-06-06 12/12
213 Katarzyna Ogonowska Ozorków 2020-06-06 12/12

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies