partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-12

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-02-27 31/31
1 Anna Wrona Brwinów 2016-03-06 31/31
2 Damian Wrona Brwinów 2016-03-06 31/31
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-03-06 31/31
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-03-06 31/31
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-07 31/31
6 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-03-09 31/31
7 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-03-09 31/31
Damian Murach HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2016-03-10 31/31
9 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-03-12 31/31
10 Edward Fudro JEJ Police 2016-03-12 31/31
11 Łukasz Lech Warszawa 2016-03-16 31/31
12 Anna Morawska Warszawa 2016-03-16 31/31
13 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-03-28 31/31
14 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-03-28 31/31
15 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-03-28 31/31
16 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-03-28 31/31
17 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-03-29 31/31
18 Katarzyna Stawicka Klub InO Stowarzysze 2016-03-29 31/31
19 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-03-29 31/31
20 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-03-29 31/31
21 Angelika Mielcarz Mrozy 2016-04-17 31/31
22 Joanna Sawicka HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2016-04-17 31/31
23 Iwona Sawicka HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2016-04-17 31/31
24 Renata Mikutel Kozienice 2016-04-18 31/31
25 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-04-18 31/31
26 Jacek Mikutel Kozienice 2016-04-18 31/31
27 Krystyna Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2016-05-06 31/31
28 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2016-05-06 31/31
29 Ewa Świderska Radzymin 2016-05-08 31/31
30 Artur Świderski Radzymin 2016-05-08 31/31
31 Mateusz Świderski Radzymin 2016-05-08 31/31
32 Małgosia Świderska Radzymin 2016-05-08 31/31
33 Marysia Świderska Radzymin 2016-05-08 31/31
34 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-05-23 31/31
35 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-05-23 31/31
36 Paulina Sobolewska Warszawa 2016-06-15 31/31
37 Kinga Sadura Warszawa 2016-07-21 31/31
38 Karolina Pacek Warszawa 2016-08-31 31/31
39  Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-09-23 31/31
40  Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-23 31/31
41 Piotr Michałowski Warszawa 2016-10-08 31/31
42  Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-10-08 31/31
43 Robert Pyśk K.T.P "Orły" PTTK O/Koszalin 2016-10-14 31/31
44 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-10-28 31/31
45 Małgorzata Piekarniak Olesin 2016-11-09 31/31
46 Marcin Piekarniak Olesin 2016-11-09 31/31
47 Marta Piekarniak Olesin 2016-11-09 31/31
48 Katarzyna Michalak SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
49 Joanna Łuczkiewicz SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
50 Barbara Kukułowicz SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
51 Karol Kwiatkowski SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
52 Antoni Nowakowski SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
53 Dominik Górzewski SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
54 Aleksaner Przychodzki SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
55 Anna Lawendowska SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
56 Antonia Bozik SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
57 Mateusz Wietrak SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
58 Małgorzata Rosińska SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
59 Magdalena Bieńkowska SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
60 Edyta Bieńkowska SKKT PTTK Wędrowcy Ożarowcy 2016-11-26 31/31
61 Agnieszka Nocuń Szczecin 2016-12-20 31/31
62 Daniel Halicki Szczecin 2016-12-20 31/31
63 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im Z. Glogera 2017-01-16 31/31
64 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-01-24 31/31
65 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-01-24 31/31
66 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-01-24 31/31
67 Sławomir Frynas Lublin 2017-01-29 31/31
68 Ewa Zwolińska Warszawa 2017-01-29 31/31
69 Rafał Zwoliński Warszawa 2017-01-29 31/31
70 Andrzej Zwoliński Warszawa 2017-01-29 31/31
71 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-02-05 31/31
72  Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-02-17 31/31
73  Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-02-17 31/31
74 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2017-02-18 31/31
75 Maciej Kamiński Warszawa 2017-02-18 31/31
76 Bartosz Rosiak Warszawa 2017-02-18 31/31
77 Agnieszka Rosiak Warszawa 2017-02-18 31/31
78 Białek Krzysztof Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
79 Cegiełka Mikołaj Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
80 Dzięcioł Marek Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
81 Filipiak Zuzanna Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
82 Gąsiorowski Patryk Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
83 Krasuski Krystian Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
84 Lasek Zuzanna Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
85 Laufer Wojciech Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
86 Motyczyńska Karolina Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
87 Niewiatowski Mateusz Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
88 Pakuła Maciej Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
89 Rzepko Andrzej Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
90 Urbańczyk Adrianna Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
91 Wojciechowski Alan Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
92 Wrzosek Daniel Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
93 Wrzosek Krzysztof Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
94 Anna Korniluk Gimnazjum 141 2017-05-16 31/31
95 Kamil Herman Kobyłka 2017-05-31 31/31
96 Olga Pechcin HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2017-07-05 31/31
97 Agata Łaska Zielonka 2017-07-16 31/31
98 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/ZIelonka 2017-07-16 31/31
99 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/ZIelonka 2017-07-16 31/31
100 Mariusz Kuczmański SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-07-23 29/31
101 Grzegorz Stańczyk Stańczyki Zielonka 2017-07-25 31/31
102 Zofia Stańczyk Stańczyki Zielonka 2017-07-25 31/31
103 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie 2017-08-13 31/31
104 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141 w Warszawie 2017-08-13 31/31
105 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141 w Warszawie 2017-08-13 31/31
106 Przemek Witczak Warszawa 2017-10-10 31/31
107 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-11-20 31/31
108 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-11-20 31/31
109 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-02-14 31/31
110  Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-02-27 31/31
111  Beata Domin Bydgoszcz 2018-02-27 31/31
112  Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-03-11 31/31
113 Jakub Iwanik Ustrzyki Dolne 2018-03-11 31/31
114  Sabina Sadkiwska Ustrzyki Dolne 2018-03-11 31/31
115  Julia Szewczyk Ustrzyki Dolne 2018-03-11 31/31
116 Oliwia Gryz HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2018-03-17 31/31
117 Agata Foryś Mińsk Mazowiecki 2018-03-17 31/31
118 Joanna Niewinska Warszawa 2018-03-17 31/31
119 Julia Cudna HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2018-03-17 30/31
120 Wiktoria Duciak HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2018-03-17 30/31
121 Joanna Bogucka HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2018-03-17 30/31
122 Jula Bogucka HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2018-03-17 30/31
123 Anna Korniluk Warszawa 2018-05-14 31/31
124 Radosław Korniluk Warszawa 2018-05-14 31/31
125 Jan Korniluk Warszawa 2018-05-14 31/31
126 Adam Korniluk Warszawa 2018-05-14 31/31
127 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-14 31/31
128 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-14 31/31
129 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 31/31
130 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 31/31
131 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 31/31
132 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 31/31
133 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 31/31
134 Anna Kultys TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 31/31
135 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-24 31/31
136 Amelia Napieraj Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
137 Maja Napieraj Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
138 Julia Balcerzak Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
139 Agata Denderska Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
140 Aleksandra Tomaszewska Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
141 Anna Braziul Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
142 Danuta Polus Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
143 Karolina Mikuś Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
144 Mateusz Tyszkiewicz Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
145 Jakub Kupski Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
146 Filip Banach Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
147 Filip Tyszkiewicz Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
148 Paweł Beker Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
149 Bożena Bogdanowicz Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
150 Kajetan Kociuba Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
151 Mateusz Żuchowski Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
152 Oleksandr Futka Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
153 Marcel Piotrowicz Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
154 Kamil Beta Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
155 Mateusz Sawicki Kliniska Wielkie 2018-10-14 31/31
156 Marzena Sochoń Zaścianki 2018-11-09 31/31
157 Gabriela Popławska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
158 Kaludia Sowińska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
159 Katarzyna Wojciechowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
160 Kinga Komuda Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
161 Damian Nowak Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
162 Łukasz Kołakowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
163 Jan Prokopowicz Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
164 Marcin Rozkosz Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
165 Konrad Rawa Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
166 Jan Socha Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
167 Nikola Perkowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
168 Gabriela Rychel Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
169 Jakub Putkowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
170 Jakub Mazelik Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
171 Mikołaj Mazurek Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
172 Beata Metera Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-03-20 31/31
173 Brajana Moskalew Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2019-03-23 31/31
174 Michał Golian Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2019-03-23 31/31
175 Tomasz Golian Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2019-03-23 31/31
176 Alicja Litwińska Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2019-03-23 31/31
177 Krzysztof Litwiński Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2019-03-23 31/31
178 Natalia Naumowicz Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2019-03-23 31/31
179 Wiktoria Wrońska Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2019-03-23 31/31
180 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2019-03-23 31/31
181 Ireneusz Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2019-03-23 31/31
182 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2019-03-23 31/31
183 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2019-04-07 31/31
184 Beata Bargiel Warszawa 2019-04-07 31/31
185 Marcin Żołek Józefów k. Otwocka 2019-04-09 31/31
186 Andrzej Zawacki Wołomin 2019-05-23 31/31
187 Irena Sokół Zaścianki 2019-08-06 31/31
188 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-08-11 31/31
189 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-09-14 31/31
190 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-09-14 31/31
191 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-09-21 31/31
192 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2019-11-10 31/31
193 Agata Młotek Warszawa 2019-11-10 31/31
194 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-11-17 31/31
195 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-11-17 31/31
196 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-11-17 31/31
197 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-11-17 31/31
198 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-24 31/31
199 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-24 31/31
200 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-24 31/31
201 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-20 31/31
202 Lena Fangrat 27 DH Łowcy 2020-07-18 31/31
203 Kaja Fangrat 27 DH Łowcy 2020-07-18 31/31
204 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-08-14 29/31
205 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-08-29 31/31
206 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 29/31
207 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 29/31

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies