partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-20

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-03-31 22/22
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-04-27 22/22
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-05-01 22/22
3 Ewa Świderska Radzymin 2016-05-08 22/22
4 Artur Świderski Radzymin 2016-05-08 22/22
5 Mateusz Świderski Radzymin 2016-05-08 22/22
6 Małgosia Świderska Radzymin 2016-05-08 22/22
7 Marysia Świderska Radzymin 2016-05-08 22/22
8 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-05-31 22/22
9 Edward Fudro JEJ Police 2016-06-06 22/22
10 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-06-05 22/22
11 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-06-05 22/22
12 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-06-14 22/22
13 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-06-14 22/22
14 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-06-19 22/22
15 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-06-19 22/22
16 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-06-19 22/22
17 Beata Borowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
18 Fatimah Alowaid Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
19 Adrian Bieniek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
20 Angelina Butska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
21 Tanzila Chimaeva Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
22 Karolina Gawlik Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
23 Mikołaj Jaworek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
24 Nikola Kamińska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
25 Jakub Krawczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
26 Anzhelika Motso Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
27 Alicja Paprocka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
28 Sylwia Pierścińska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
29 Giorgi Shavidze Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
30 Jumber Shavidze Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
31 Polina Sinaievska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
32 Pylyp Kryvenko Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
33 Shamil Mudarov Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
34 Dzharadat Siguarova Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
35 Turpal Taisumov Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
36 Roiana Dagieva Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
37 Magomed Isupkhadzhiev Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
38 Akhmed Isupkhadzhiev Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
39 Viktoriia Roman Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
40 Ofelya Hovhannisyan Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
41 Buba Nadareishvili Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
42 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-08-07 22/22
43 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-08-07 22/22
44 Robert Pyśk K.T.P PTTK "Orły" O/Koszalin 2016-10-13 22/22
45 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2016-11-26 22/22
46 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-21 22/22
47 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-12-25 22/22
48 Iwona Puternicka Orientop Wrocław 2016-12-25 22/22
49 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 22/22
50 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 22/22
51 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 22/22
52 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 22/22
53 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa 2017-02-04 22/22
54 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2017-02-08 21/22
55 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-25 22/22
56 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-25 22/22
57 Katarzyna Szymanek Warszawa 2017-04-17 22/22
58 Jakub Czerwiński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-07 19/22
59 Kamil Herman Warszawa 2017-06-22 16/22
60 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-28 19/22
61 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-28 19/22
62 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie 2017-07-28 19/22
63 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie 2017-07-28 19/22
64 Ewa Zwolińska Warszawa 2017-10-15 22/22
65 Rafał Zwoliński Warszawa 2017-10-15 22/22
66 Andrzej Zwoliński Warszawa 2017-10-15 22/22
67 Zwoliński Aleksander Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
68 Wrzosek Krzysztof Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
69 Wrzosek Daniel Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
70 Rzepko Andrzej Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
71 Kuczmański Mariusz Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
72 Dzięcioł Marek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
73 Korniluk Anna Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 22/22
74 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-12-26 21/22
75 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
76 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
77 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
78 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
79 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
80 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
81 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
82 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-03-11 22/22
83 Jakub Iwanik Ustrzyki Dolne 2018-03-11 22/22
84 Sabina Sadkowska Ustrzyki Dolne 2018-03-11 22/22
85 Julia Szewczyk Ustrzyki Dolne 2018-03-11 22/22
86 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
87 Wiktor Dziubiński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
88 Oliwier Dykiel Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
89 Mateusz Kowalczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
90 Gabriela Lewandowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
91 Julia Lewandowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
92 Zuzanna Lis Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
93 Zuzanna Matusiak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
94 Filip Nader Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
95 Nguyen Thi Huyen Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
96 Bartosz Niewiatowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
97 Patricia Okorafor Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
98 Natalia Piotrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
99 Bartłomiej Piskorz Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
100 Natalia Płochocka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
101 Izabela Rudnicka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
102 Kinga Salwin Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
103 Kamil Sejdel Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
104 Karolina Szaniawska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
105 Bartłomiej Szmytt Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
106 Hanna Załęska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
107 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-03-23 22/22
108 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-03-23 22/22
109 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-05-01 22/22
110 Piotr Michałowski Warszawa 2018-05-08 22/22
111 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-02-28 22/22
112 Beata Domin Bydgoszcz 2018-02-28 22/22
113 Beata Pluta Warszawa 2018-09-23 22/22
114 Irek Pluta Warszawa 2018-09-23 22/22
115 Zuzanna Pluta Warszawa 2018-09-23 22/22
116 Anna Kania Warszawa 2018-09-23 22/22
117 Wiktoria Wrońska Warszawa 2018-09-23 22/22
118 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-02-23 22/22
119 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-03-08 22/22
120 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-03-08 22/22
121 Piotr Miszczak Warszawa 2019-03-08 22/22
122 Irena Sokół Zaścianki 2019-04-28 22/22
123 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-04 17/22
124 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-04  17/22
125 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-06-01 22/22
126 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-06-01 22/22
127 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-06-01 22/22
128 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
129 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
130 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
131 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
132 Katarzyna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
133 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
134 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-11-07 22/22
135 Krzysztof Truszyński PTTK Iława 2019-11-07 22/22
136 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
137 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
138 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
139 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2019-11-17 19/22
140 Agata Młotek Warszawa 2019-11-17 19/22
141 Izabella Sierzputowska Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2020-02-08 22/22
142 Michał Umiński Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2020-02-08 22/22
143 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-02-09 22/22
144 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-25 18/22
145 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-06-21 20/22
146 Daniel Halicki Szczecin 2020-08-20 20/22
147 Danuta Polus Szczecin 2020-08-20 20/22

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies