partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-14

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-04-30 35/35
1 Edward Fudro JEJ Police 2016-05-02 35/35
2 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2016-05-19 35/35
3 Jacek Piekarski Brwinów 2016-08-07 35/35
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-08-07 35/35
5 Ula Stachyra Warszawa 2016-08-07 35/35
6 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-08-07 35/35
7 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2016-08-07 35/35
8 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-08-07 35/35
9 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-08-12 35/35
10 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-08-12 35/35
11 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-13 35/35
12 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-13 35/35
13 Joanna Puternicka Orientop 2016-08-18 35/35
14 Jacek Wieszaczewski Orientop 2016-08-18 35/35
15 Roman Trocha Orientop Wrocław/Dzierżoniów 2016-10-15 35/35
16 Artur Świderski Radzymin 2017-04-30 35/35
17 Ewa Świderska Radzymin 2017-04-30 35/35
18 Mateusz Świderski Radzymin 2017-04-30 35/35
19 Gosia Świderska Radzymin 2017-04-30 35/35
20 Marysia Świderska Radzymin 2017-04-30 35/35
21 Beata Kaczor NA SZAGE/Poznań 2017-05-02 35/35
22 Jakub Nowysz NA SZAGE/Szczecin 2017-05-02 35/35
23 Beata Bargiel Warszawa 2017-08-08 35/35
24 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-10-03 35/35
25 Łukasz Komar Wrocław 2017-10-07 35/35
26 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 35/35
27 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 35/35
28 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 35/35
29 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
30 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
31 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
32 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
33 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
34 Marta Bielecka. SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
35 Weronika Basta Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
36 Natalia Damięcka Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
37 Jakub Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
38 Mateusz Kłos Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
39 Zofia Kowalczyk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
40 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
41 Wojciech Laufer Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
42 Kacper Majewski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
43 Filip Nader Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
44 Aleksandra Pilarczyk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
45 Jakub Podgórski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
46 Joanna Szadkowska Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
47 Oliwia Tomaszewska Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
48 Kamil Sejdel Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
49 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
50 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
51 Jan Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
52 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
53 Anna Korniluk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
54 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
55 Emilia Komar Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
56 Jan Korniluk Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
57 Milena Kozłowska Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
58 Konrad Kurowski Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
59 Jakub Niewiadomski Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
60 Martyna Olobry Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
61 Stanisław Stankiewicz Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
62 Justyna Urbańska Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
63 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-02-28 35/35
64 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-03-04 34/35
65 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-04 34/35
66 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-04 34/35
67 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-03 35/35
68 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2017-10-03 35/35
69 Beata Domin Bydgoszcz 2018-01-20 35/35
70 Paweł Rozdeba SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 27/35
71 Jakub Wolniewicz SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 27/35
72 Piotr Polus SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 27/35
73 Michał Wakuła SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 27/35
74 Filip Łoś SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 27/35
75 Weronika Bromberger SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 30/35
76 Andżelika Dytkowska SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 30/35
77 Roksana Jabłecka SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 30/35
78 Kornelia Mićko SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 30/35
79 Amelia Napieraj SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 30/35
80 Mateusz Sawicki SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
81 Oskar Leszczyński SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
82 Michał Wieczorek SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
83 Tomasz Balcerzak SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
84 Kamil Beta SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
85 Marcel Piotrowicz SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
86 Dawid Rachuba SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
87 Filip Oleszczyk SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
88 Magnus Sadecki SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
89 Szymon Białas SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
90 Jakub Sosiński SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
91 Rafał Wypyski SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
92 Daniel Bakalarz SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
93 Brajan Ozdoba SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
94 Szymon Zarzycki SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
95 Patryk Kowalczyk SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
96 Julia Balcerzak SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
97 Emila Madejska SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
98 Maja Napieraj SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
99 Aleksandra Niewczas SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
100 Aleksandra Tomaszewska SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
101 Dobrosława Wyszecka SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
102 Anna Braziul SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
103 Agata Denderska SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
104 Klaudia Wiśniewska SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
105 Danuta Kasprzycka SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
106 Danuta Polus SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
107 Anna Korniluk Warszawa 2018-07-18 30/35
108 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-18 30/35
109 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-18 30/35
110 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-18 30/35
111 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-14 35/35
112 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-14 35/35
113 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 35/35
114 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-08-30 35/35
115 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-08-30 35/35
116 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-08-30 35/35
117 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-08-30 35/35
118 Kajetan Rożej Skarmat Toruń 2018-07-20 35/35
119 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
120 Dominik Rużowski ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
121 Paweł Matjaszek ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
122 Martyna Nycek ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
123 Hania Dębek ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
124 Karolina Tyńska ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
125 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
126 Zuzanna Kupczyk ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
127 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-17 35/35
128 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-17 35/35
129 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-17 35/35
130 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-17 35/35
131 Tomasz Paszek North Team/Barnisław 2019-01-20 35/35
132 Mateusz Paszek North Team/Barnisław 2019-01-20 35/35
133 Magdalena Paszek North Team/Barnisław 2019-01-20 35/35
134 Gabriela Wyrębska North Team/Kołbaskowo 2019-01-20 35/35
135 Julia Sałapa North Team/Kamieniec 2019-01-20 35/35
136 Jacek Mikicin North Team/Bobolin 2019-01-20 35/35
137 Kajetan Mikicin North Team/Bobolin 2019-01-20 35/35
138 Michał Bonowicz North Team/Moczyły 2019-01-20 35/35
139 Hubert Korpaczewski North Team/Kamieniec 2019-01-20 35/35
140 Alan Laskowski North Team/Pargowo 2019-01-20 35/35
141 Ksawery Barański North Team/Pargowo 2019-01-20 35/35
142 Szymon Kopala North Team/Barnisław 2019-01-20 35/35
143 Mateusz Skurko North Team/Barnisław 2019-01-20 33/35
144 Paweł Beker Kliniska 2019-01-20 33/35
145 Karolina Mikuś Kliniska 2019-01-20 33/35
146 Martyna Dziwir Kliniska 2019-01-20 33/35
147 Filip Banach Kliniska 2019-01-20 33/35
148 Oleksandr Futka Kliniska 2019-01-20 33/35
149 Alan Skórzewski Kliniska 2019-01-20 33/35
150 Mateusz Żuchowski Kliniska 2019-01-20 33/35
151 Wojciech Rusinek Kliniska 2019-01-20 33/35
152 Daniel Halicki Kliniska 2019-01-20 33/35
153 Szymon Kalbarczyk Kliniska 2019-01-20 33/35
154 Eryk Wiśniewski Kliniska 2019-01-20 33/35
155 Olga Pechcin HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-08 34/35
156 Jacek Gazda HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-08 34/35
157 Ewelina Walczyna Jelonek 2019-05-01 31/35
158  Mateusz Ostrowski Jelonek 2019-05-01 31/35
159 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-06-03 35/35
160 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-06-03 35/35
161 Piotr Miszczak Warszawa 2019-06-03 35/35
162 Dominik Pruss Kłodzko 2019-06-14 19/35
163 Bartosz Lückman Traperzy/Kłodzko 2019-07-08 35/35
164 Maciej Niepomnik Zeberki 2019-07-09 35/35
165 Alicja Niepomnik Zeberki 2019-07-09 35/35
166 Tosia Niepomnik Zeberki 2019-07-09 35/35
167 Elżbieta Myślak Zeberki 2019-07-09 35/35
168 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-07-14 35/35
169 Małgorzata Piekarniak Dębe Wielkie 2019-07-29 35/35
170 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-22 35/35
171 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-11 35/35
172 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-11-03 35/35
173 Bartosz Mróz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-11-03 35/35
174 Michał Puternicki Warszawa 2020-01-06 35/35
175 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-19 35/35
176 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-19 35/35
177 Ewa-Kowalska Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-19 35/35
178 Anna Lang Szczecin 2020-07-17 35/35
179 Daniel Halicki Szczecin 2020-07-17 35/35
180 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 35/35
181 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 35/35
182 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 35/35
183 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 35/35

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies