partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2021-01-18

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-05-21 25/25
II Sławomir Otap Warszawa 2016-05-21 25/25
III Tadeusz Otap Lublin 2016-05-21 25/25
1 Renata Mikutel Kozienice 2016-06-30 25/25
2 Sara Smargol Kozienice 2016-06-30 25/25
3 Jacek Mikutel Kozienice 2016-06-30 25/25
4 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-06-30 25/25
5 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-06 25/25
6 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-06 25/25
7 Oliwia Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-06 25/25
8 Ania Mateńko MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-06 25/25
9 Maja Mateńko MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-06 25/25
10 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-14 25/25
11 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-14 25/25
12 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-14 25/25
13 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-02-17 25/25
14 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2017-02-17 25/25
15 Teresa Wójcik  KOT PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
16 Danuta Dawidek KOT PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
17 Maciej Jaszkowiak PTTK Lublin 2017-05-21 25/25
18 Jan Leus PTTK Lublin 2017-05-21 25/25
19 Adam Buliński PTTK Lublin 2017-05-21 25/25
20 Radosław Skuła KOT PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
21 Janusz Ożóg KOT PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
22 Adam Podkowa KOT PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
23 Karol Narodowiec Lublin 2017-05-21 25/25
24 Katarzyna Komisarczuk KOT PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
25 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-06-24 25/25
26 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-06-24 25/25
27 Patrycja Jaroszewska TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-06-24 25/25
28 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-06-24 25/25
29 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-06-24 25/25
30 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-06-24 25/25
31 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeżnicy 2017-06-24 25/25
32 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-07-06 25/25
33 Regina Babisz KOT PTTK OM/Lublin 2017-07-09 25/25
34 Agata Kostyra Otwock 2017-07-10 25/25
35 Paweł Kostyra Otwock 2017-07-10 25/25
36 Zosia Kostyra Otwock 2017-07-10 25/25
37 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-07 25/25
38 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-07 25/25
39 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-01 25/25
40 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-01 25/25
41 Mateusz Sieńko Babin 2018-01-17 25/25
42 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-21 25/25
43 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-21 25/25
44 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-04-21 25/25
45 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-04-29 25/25
46 Ewa Zwolińska Warszawa 2018-05-04 25/25
47 Rafał Zwoliński Warszawa 2018-05-04 25/25
48 Andrzej Zwoliński Warszawa 2018-05-04 25/25
49 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-21 25/25
50 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-21 25/25
51 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-21 25/25
52 Katarzyna Zarajczyk Maniacy wycieczek/Lublin 2019-04-14 25/25
53 Tomasz Zarajczyk Maniacy wycieczek/Lublin 2019-04-14 25/25
54 Klara Zarajczyk Maniacy wycieczek/Lublin 2019-04-14 25/25
55 Michał Zarajczyk Maniacy wycieczek/Lublin 2019-04-14 25/25
56 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-19 25/25
57 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-19 25/25
58 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-20 25/25
59 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-10-20 25/25
60 Roman Trocha Orientop Wrocław 2019-10-20 25/25
61 Edyta Gromek Orientop Wrocław 2019-10-20 25/25
62 Łukasz Wójcik Orientop Wrocław 2019-10-20 25/25
63 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-12-26 25/25
64 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-22 25/25
65 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-23 25/25
66 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-23 25/25
67 Beata Bargiel Warszawa 2020-09-12 24/25
68 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-09-12 24/25
69 Dariusz Zebrowski Warszawa 2020-09-12 24/25
70 Marek Drągowski Warszawa 2020-09-12 24/25
71 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-19 21/25
72 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-19 21/25
73 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-19 21/25
74 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-19 21/25
75 Martyna Stypa Sandomierz 2021-01-02 24/25
76 Piotr Koziara Sandomierz 2021-01-02 24/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies