partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2021-01-18

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-05-01 18/18
II Agnieszka Jaroszyńska
Lublin 2016-05-01 18/18
III Tadeusz Otap
Lublin 2016-05-01 18/18
1 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-08-05 18/18
2 Renata Mikutel Kozienice 2016-08-05 18/18
3 Sara Smargol Kozienice 2016-08-05 18/18
4 Jacek Mikutel Kozienice 2016-08-05 18/18
5 Łukasz Lech Warszawa 2016-08-31 18/18
6 Sławomir Frynas Lublin 2016-12-27 18/18
7 Beata Maciejewska-Musur Lublin 2016-12-27 18/18
8 Radosław Skuła Lublin 2016-12-27 18/18
9 Adam Krzysiek Lublin 2016-12-27 18/18
10 Danuta Dawidek Lublin 2016-12-27 18/18
11 Regina Babisz Lublin 2016-12-27 18/18
12 Teresa Wójcik Lublin 2016-12-27 18/18
13 Adam Podkowa Lublin 2016-12-27 18/18
14 Amelia Krześniak Kozienice 2016-12-28 18/18
15 Zuzanna Figura Kozienice 2016-12-28 18/18
16 Przemysław Witczak Warszawa 2017-03-03 18/18
17 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-03-03 18/18
18 Marta Żuchowska Józefów 2017-07-30 18/18
19 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-15 18/18
20 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-15 18/18
21 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-15 18/18
22 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-04 18/18
23 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-04 18/18
24 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-04 18/18
25 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-04 18/18
26 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-04 18/18
27 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-04 18/18
28 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-04 18/18
29 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-23 18/18
30 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-23 18/18
31 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-06-23 18/18
32 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-23 18/18
33 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-23 18/18
34 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-23 18/18
35 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-01-03 18/18
36 Piotr Michałowski Warszawa 2018-01-03 18/18
37 Krzysztof Stańczyk MKT-K/Warszawa 2019-09-08 18/18
38 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-18 18/18
39 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-10-18 18/18
40 Roman Trocha Orientop Wrocław 2019-10-18 18/18
41 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-23 18/18
42 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-08-08 18/18
43 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2020-10-03 18/18
44 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-10-03 18/18
45 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-17 14/18
46 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-17 14/18
47 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-17 14/18
48 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-17 14/18
49 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-01-03 18/18
50 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania - Lublin 2021-01-09 18/18
51 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania - Lublin 2021-01-09 18/18
52 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania - Lublin 2021-01-09 18/18
53 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania - Lublin 2021-01-09 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies