partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-13

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 24/24
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 24/24
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 24/24
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 24/24
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 24/24
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-12-28 24/24
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-12-28 24/24
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-12-28 24/24
8 Beata Kaczor NA SZAGE/Poznań 2017-05-01 24/24
9 Jakub Nowysz NA SZAGE/Szczecin 2017-05-01 24/24
10 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-06-05 24/24
11 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-06-05 24/24
12 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-06-18 24/24
13 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-12 24/24
14 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-11-21 24/24
15 Edward Fudro JEJ Police 2017-11-20 24/24
16 Łukasz Lech Warszawa 2017-12-22 24/24
17 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-09 24/24
18 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-01-25 24/24
19 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-03-11 24/24
20 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-11 24/24
21 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-11 24/24
22 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-19 24/24
23 Anna Korniluk Warszawa 2018-07-18 24/24
24 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-18 24/24
25 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-18 24/24
26 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-18 24/24
27 Adam Krochmal Warszawa 2018-08-11 24/24
28 Anna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-11 24/24
29 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-11 24/24
30 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-11 24/24
31 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-08-11 24/24
32 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 24/24
33 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 24/24
34 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 24/24
35 Antonina Śmiechowska Góra 2018-11-23 24/24
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-19 24/24
37 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-19 24/24
38 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-19 24/24
39 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-19 24/24
40 Olga Pechcin HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-07 24/24
41 Jacek Gazda HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-07 24/24
42 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2019-04-13 24/24
43 Marta Piotrowicz Przemyśl 2019-04-13 24/24
44 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-16 24/24
45 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-22 24/24
46 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-15 24/24
47 Michał Puternicki Warszawa 2020-01-06 24/24
48 Maciej Niepomnik Tadzino 2020-01-22 24/24
49 Alicja Niepomnik Tadzino 2020-01-22 24/24
50 Antonia Niepomnik Tadzino 2020-01-22 24/24
51 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-19 24/24
52 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-16 24/24
53 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 24/24
54 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 24/24
55 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 24/24
56 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 24/24

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies