partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-14

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 19/19
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 19/19
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 19/19
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-25 19/19
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-25 19/19
5 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-04-30 19/19
6 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2017-04-30 19/19
7 Artur Świderski Radzymin 2017-04-30 19/19
8 Ewa Świderska Radzymin 2017-04-30 19/19
9 Mateusz Świderski Radzymin 2017-04-30 19/19
10 Gosia Świderska Radzymin 2017-04-30 19/19
11 Marysia Świderska Radzymin 2017-04-30 19/19
12 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-06-17 19/19
13 Edward Fudro JEJ Police 2017-07-17 19/19
14 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-14 19/19
15 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-09-11 19/19
16 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 19/19
17 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 19/19
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 19/19
19 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-11-21 19/19
20 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-01-05 19/19
21 Łukasz Lech Warszawa 2018-01-05 19/19
22 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-09 19/19
23 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-03-25 19/19
24 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-25 19/19
25 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-25 19/19
26 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-10 19/19
27 Anna Korniluk Warszawa 2017-07-19 19/19
28 Radosław Korniluk Warszawa 2017-07-19 19/19
29 Jan Korniluk Warszawa 2017-07-19 19/19
30 Adam Korniluk Warszawa 2017-07-19 19/19
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 19/19
32 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 19/19
33 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 19/19
34 Kajetan Rożej Skarmat Toruń 2018-07-20 19/19
35 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-22 19/19
36 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-22 19/19
37 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-22 19/19
38 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-22 19/19
39 Kamila Rozenek Orły SP93/Wrocław 2019-02-26 19/19
40 Maciej Niepomnik Zeberki 2019-07-09 19/19
41 Alicja Niepomnik Zeberki 2019-07-09 19/19
42 Tosia Niepomnik Zeberki 2019-07-09 19/19
43 Elżbieta Myślak Zeberki 2019-07-09 19/19
44 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-22 19/19
45 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-15 19/19
46 Przemysław Witczak Warszawa 2020-03-06 19/19
47 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-22 19/19
48 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 19/19
49 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 19/19
50 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 19/19
51 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 19/19

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies