partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-16

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 20/20
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 20/20
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 20/20
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 20/20
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 20/20
5 Beata Kaczor NA SZAGE/Poznań 2017-05-02 20/20
6 Jakub Nowysz NA SZAGE/Poznań 2017-05-02 20/20
7 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-06-18 20/20
8 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-07-27 20/20
9 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 20/20
10 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 20/20
11 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 20/20
12 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
13 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
14 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
15 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
16 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
17 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-25 20/20
18 Edward Fudro JEJ Police 2017-11-20 20/20
19 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-23 20/20
20 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-03-25 20/20
21 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-25 20/20
22 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-25 20/20
23 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-01 20/20
24 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-06-14 20/20
25 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-06-26 20/20
26 Adam Krochmal Warszawa 2018-08-12 20/20
27 Anna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-12 20/20
28 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-12 20/20
29 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-12 20/20
30 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-08-12 20/20
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 20/20
32 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 20/20
33 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 20/20
34 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2018-09-29 20/20
35 Bartosz Mróz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2018-09-29 20/20
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-24 20/20
37 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-24 20/20
38 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-24 20/20
39 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-24 20/20
40 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-22 20/20
41 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-16 20/20
42 Maciej Niepomnik Tadzino 2020-01-19 20/20
43 Alicja Niepomnik Tadzino 2020-01-19 20/20
44 Antonia Niepomnik Tadzino 2020-01-19 20/20
45 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2020-01-25 20/20
46 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-18 19/20
47 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-18 19/20
48 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-18 19/20
49 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-22 20/20
50 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 20/20
51 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 20/20
52 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 20/20
53 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 20/20

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies