partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-11-15

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-01-28 20/20
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-03-05 20/20
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-03-05 20/20
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-03-05 20/20
4 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2017-07-16 20/20
5 Sławomir Otap Warszawa 2017-11-10 20/20
6 Tadeusz Otap Lublin 2017-11-10 20/20
7 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-11-10 20/20
8 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-03 20/20
9 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-03 20/20
10 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-03 20/20
11 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-03 20/20
12 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-03 20/20
13 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-03 20/20
14 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-03 20/20
15 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-02 20/20
16 Malwina Gregorczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-02 20/20
17 Anna Kultys TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-02 20/20
18 Karol Babula TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-02 20/20
19 Adam Sadownik TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-02 20/20
20 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-09 20/20
21 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-09 20/20
22 Zuzanna Lasek Marki 2018-08-23 20/20
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-05 20/20
24 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-05 20/20
25 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-22 12/20
26 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-22 12/20
27 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-22 12/20
28 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-22 12/20
29 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-09 20/20
30 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-09 20/20
31 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-09 20/20
32 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-09 20/20
33 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-09 20/20
34 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-09 20/20
35 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 20/20
36 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 20/20
37 Grażyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 20/20
38 Karolina Jackowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 20/20
39 Jadwida Dacka-Skoczylas KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 20/20
40 Paweł Rozwadowski Brwinów 2020-08-01 20/20
41 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-11 13/20
42 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-11 13/20
43 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-11 13/20
44 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-11 13/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies