partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-06-14

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-03-29 20/20
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-03-29 20/20
2 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2017-03-30 20/20
3 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-04-01 20/20
4 Dariusz Mazurek Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-04-05 20/20
5 Emil Jakóbiak Legionowo 2017-04-17 20/20
6 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2017-04-17 20/20
7 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-05-20 20/20
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-05-20 20/20
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce - Strzała 2017-05-20 20/20
10 Kamil Herman Kobyłka 2017-05-30 20/20
11 Edward Fudro JEJ POlice 2017-04-10 20/20
12 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-03 20/20
13 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-03 20/20
14 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-24 20/20
15 Artur Kurek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-24 20/20
16 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-24 20/20
17 Michał Szeliski Warszawa 2017-08-08 20/20
18 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-08-14 20/20
19 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-09-13 20/20
20 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-23 20/20
21 Aleksander Zwoliński SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-23 20/20
22 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
23 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
24 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
25 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
26 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
27 Konrad Przewoźniczuk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-23 20/20
28 Anna Korniluk Gimnazjum 141 Warszawa 2017-11-23 20/20
29 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-12-11 20/20
30 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-11 20/20
31 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-11 20/20
32 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-14 20/20
33 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-14 20/20
34 Agnieszka Pietrzak Piastów 2018-10-31 20/20
35 Mariusz Pietrzak Piastów 2018-10-31 20/20
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-05 19/20
37 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-05 19/20
38 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-05 19/20
39 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-05 19/20
40 Irena Sokół Zaścianki 2019-08-06 20/20
41 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-09-07 20/20
42 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-09-29 20/20
43 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-09-29 20/20
44 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-09-29 20/20
45 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-11-09 20/20
46 Beata Bargiel Warszawa 2019-12-25 20/20
47 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2019-12-25 20/20
48 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-01-28 20/20
49 Agata Młotek Warszawa 2020-02-17 20/20
50 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-02-21 20/20
51 Beata Domin Bydgoszcz 2020-02-21 20/20
52 Agnieszka Mitura  Warszawa 2020-03-04 20/20
53 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-05-01 20/20
54 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-05-23 18/20
55 Piotr Gębarowski

MoPi.Team/Warszawa

2020-06-14 20/20
56 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-06-14 20/20

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies