partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-12

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-05-03 21/21
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-08-25 21/21
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-08-25 21/21
3 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
4 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
5 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
6 Piotr Kowalski ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
7 Dominik Rużowski ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
8 Martyna Nycek ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
9 Andżelika Stępniowska ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
10 Paweł Matjaszek ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
11 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
12 Zuza Pietrukiewicz ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
13 Hania Dębek ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
14 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-11-25 21/21
15 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-25 21/21
16 Kinga Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-25 21/21
17 Joanna Jaskuła Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-25 21/21
18 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-25 21/21
19 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-25 21/21
20 Beata Kowalska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-25 21/21
21 Aneta Stępniowska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-25 21/21
22 Tomasz Dębek Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-25 21/21
23 Przemysław Witczak Dreamtime Trails 2018-05-06 21/21
24 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze 2018-05-06 21/21
25 Tomasz Łaski Klub InO Stowarzysze 2018-05-06 21/21
26 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2018-05-06 21/21
27 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-05-29 21/21
28 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-05-29 21/21
29 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-08-05 21/21
30 Tomasz Borejko TiPi/Warszawa 2018-08-08 21/21
31 Paulina Borejko TiPi/Warszawa 2018-08-08 21/21
32 Karolina Borejko TiPi/Warszawa 2018-08-08 21/21
33 Andrzej Lewandowski TiPi/Warszawa 2018-08-08 21/21
34 Zuzanna Lewandowska TiPi/Warszawa 2018-08-08 21/21
35 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-19 21/21
36 Zbigniew Tarnowski SKKT-PTTK "Egzotyk" przy VI LO im. J. Dąbrowskiego 2018-08-01 7/21
37 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-30 21/21
38 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-30 21/21
39 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-12-30 21/21
40 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-05-04 21/21
41 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-05-04 21/21
42 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-05-04 21/21
43 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-21 19/21
44 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-21 19/21
45 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-21 19/21
46 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-21 19/21
47 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-13 21/21
48 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-13 21/21
49 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-06-09 21/21
50 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2020-06-09 21/21
51 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-08-12 20/21
52 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-08-12 20/21

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies