partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-16

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-02-05 18/18
1 Joanna Puternicka Orientop Warszawa 2017-02-19 18/18
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Warszawa 2017-02-19 18/18
3 Krzysztof Łazowski KInO Stowarzysze 2017-06-18 18/18
4 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-13 18/18
5 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-10-03 13/18
6 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 18/18
7 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 18/18
8 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 18/18
9 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
10 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
11 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
12 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
13 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
14 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-27 18/18
15 Edward Fudro JEJ Police 2017-08-12 18/18
16 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-23 18/18
17 Anna Korniluk Warszawa 2018-07-18 18/18
18 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-18 18/18
19 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-18 18/18
20 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-18 18/18
21 Adam Krochmal Warszawa 2018-08-12 18/18
22 Anna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-12 18/18
23 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-08-12 18/18
24 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-12 18/18
25 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-08-12 18/18
26 Łukasz Lech Warszawa 2018-08-12 18/18
27 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-16 18/18
28 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-16 18/18
29 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-12 18/18
30 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-09-07 18/18
31 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-09-07 18/18
32 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-09-08 18/18
33 Kinga Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-07-08 18/18
34 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-07-08 18/18
35 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-07-08 18/18
36 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-03-25 18/18
37 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2019-04-14 18/18
38 Marta Piotrowicz Przemyśl 2019-04-14 18/18
39 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-13 18/18
40 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-13 18/18
41 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-13 18/18
42 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-13 18/18
43 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-06-03 18/18
44 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-06-03 18/18
45 Piotr Miszczak Warszawa 2019-06-03 18/18
46 Dominik Pruss Kłodzko 2019-06-14 18/18
47 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-14 18/18
48 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-14 18/18
49 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-01-24 18/18
50 Przemysław Witczak Warszawa 2020-03-06 18/18
51 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-16 17/18
52 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-16 17/18

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies