partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-17

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-08-21 20/20
1 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-09-09 20/20
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-09-30 20/20
3 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-09-30 20/20
4 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-11-05 20/20
5 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-11-05 20/20
6 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-11-05 20/20
7 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-05-24 20/20
8 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-05-24 20/20
9 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-27 20/20
10 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-27 20/20
11 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-06-27 20/20
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-19 20/20
13 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-19 20/20
14 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 20/20
15 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 20/20
16 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 20/20
17 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-06-21 20/20
18 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-08-17 20/20
19 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-08-17 20/20
20 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-08-17 20/20
21 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-08-17 20/20
22 Andrzej Krochmal HKT PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-26 20/20
23 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-01-15 20/20
24 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-02 20/20
25 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-02 20/20
26 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-02 20/20
27 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2020-02-02 20/20
28 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2020-02-02 20/20
29 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-02 20/20
30 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-06-13 20/20
31 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-06-17 7/20
32 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2020-06-17 7/20
33 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 15/20
34 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 15/20
35 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 15/20
36 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 15/20
37 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 15/20
38 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 15/20
39

Jacek Zdenicki

SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-13 15/20
40 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-07-14 14/20
41 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-17 20/20
42 Piotr Łukaszewicz Robakowo 2020-07-17 20/20
43 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2020-07-17 20/20
44 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2020-07-17 20/20

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies