partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-12

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-06-01 23/23
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-06-15 23/23
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-06-15 23/23
3 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 23/23
4 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-08 23/23
5 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-08 23/23
6 Zuzanna Józefiak ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 23/23
7 Natalia Józefiak ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 23/23
8 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-12-03 23/23
9 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2017-12-03 23/23
10 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-03-29 23/23
11 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-05-25 23/23
12 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-07-21 23/23
13 Weronika Kaczor SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-07-27 23/23
14 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-01 23/23
15 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-08-01 23/23
16 Paweł Maślanka Bielawska Akademia Biegania 2018-08-01 23/23
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-17 23/23
18 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-17 23/23
19 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-12 23/23
20 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-12 23/23
21 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-12 23/23
22 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-12 23/23
23 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-22 23/23
24 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-12 23/23
25 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 23/23
26 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 23/23
27 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-17 23/23
28 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-09-20 23/23
29 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-20 23/23
30 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 23/23
31 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 23/23
32 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 23/23
33 Halina Byczek-Krasucka KTP Niezależni/Lublin 2019-09-20 23/23
34 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-09-22 23/23
35 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-12 23/23
36 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-12 23/23
37 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-07-30 23/23
38 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 23/23
39 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 23/23
40 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 23/23
41 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 23/23
42 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 23/23
43 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-08-24 23/23
44 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2020-09-12 22/23
45 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2020-09-12 22/23
46 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2020-09-12 22/23
47 Pelagia Łyda PTSM Lubań 2020-09-12 22/23

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies