partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-11

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-06-01 22/22
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-06-15 22/22
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-06-15 22/22
3 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
4 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
5 Martyna Nycek ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
6 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
7 Natalia Józefiak ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
8 Paweł Matjaszek ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
9 Dominik Rużowski ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
10 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
11 Hania Dębek ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
12 Andżelika Stępniowska ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
13 Zuzia Józefiak ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
14 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 22/22
15 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-12-31 22/22
16 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-12-31 22/22
17 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-12-16 22/22
18 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-03-31 22/22
19 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-05-25 22/22
20 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-01 22/22
21 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-08-01 22/22
22 Paweł Maślanka Bielawska Akademia Biegania 2018-08-01 22/22
23 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 22/22
24 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 22/22
25 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-17 22/22
26 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-17 22/22
27 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-15 22/22
28 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-15 22/22
29 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-15 22/22
30 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-15 22/22
31 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-22 22/22
32 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-12 22/22
33 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-18 22/22
34 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-09-19 22/22
35 Grzegorz Guzik Krosno 2019-09-19 22/22
36 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-09-20 22/22
37 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-20 22/22
38 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 22/22
39 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 22/22
40 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 22/22
41 Halina Byczek-Krasucka KTP Niezależni/Lublin 2019-09-20 22/22
42 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-12 22/22
43 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-12 22/22
44 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-27 22/22
45 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 22/22
46 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 22/22
47 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2020-09-11 21/22
48 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2020-09-11 21/22
49 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2020-09-11 21/22
50 Pelagia Łyda PTSM Lubań 2020-09-11 21/22

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies