partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-05

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-08-21 24/24
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-09-30 24/24
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-09-30 24/24
3 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-11-05 24/24
4 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-05 24/24
5 Kinga Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2017-11-05 24/24
6 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus" 2018-05-23 24/24
7 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-05-23 24/24
8 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-27 24/24
9 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-27 24/24
10 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-06-27 24/24
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-19 24/24
12 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-19 24/24
13 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 24/24
14 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 24/24
15 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 24/24
16 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-06-11 24/24
17 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/ Brwinów 2019-06-21 24/24
18 Jacek Piekarski Brwinów 2019-06-21 24/24
19 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2019-06-21 24/24
20 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-06-21 24/24
21 Ryszard Wilk PTTK Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-06-21 24/24
22 Małgorzata Łukaniuk Warszawa 2019-06-21 24/24
23 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-08-09 24/24
24 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-06-13 24/24
25 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-12 24/24
26 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-12 24/24
27 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-12 24/24
28 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-12 24/24
29 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-12 24/24
30 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-12 24/24
31 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-12 24/24
32 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-14 24/24
33 Piotr Łukaszewicz Robakowo 2020-07-14 24/24
34 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2020-07-14 24/24
35 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2020-07-14 24/24
36 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-07-15 24/24
37 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-09-05 24/24

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies