partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-11

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-06-01 24/24
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-06-15 24/24
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-06-15 24/24
3 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-12-31 24/24
4 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-12-31 24/24
5 Kinga Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-12-31 24/24
6 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-03-31 24/24
7 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-05-25 24/24
8 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-07-21 24/24
9 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-01 24/24
10 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-08-01 24/24
11 Paweł Maślanka Bielawska Akademia Biegania 2018-08-01 24/24
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-17 24/24
13 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-17 24/24
14 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-13 24/24
15 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-13 24/24
16 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-13 24/24
17 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-13 24/24
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-24 24/24
19 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-12 24/24
20 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 24/24
21 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 24/24
22 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-17 24/24
23 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-09-20 24/24
24 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-20 24/24
25 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 24/24
26 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 24/24
27 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 24/24
28 Halina Byczek-Krasucka KTP Niezależni/Lublin 2019-09-20 24/24
29 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-09-22 24/24
30 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-12 24/24
31 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-12 24/24
32 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-07-30 24/24
33 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 24/24
34 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 24/24
35 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 24/24
36 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 24/24
37 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 24/24
38 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-08-28 24/24
39 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2020-09-11 24/24
40 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2020-09-11 24/24
41 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2020-09-11 24/24
42 Pelagia Łyda PTSM Lubań 2020-09-11 24/24

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies