partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-06

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 25/25
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-20 25/25
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-20 25/25
3 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-05-31 25/25
4 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-05-31 25/25
5 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-27 25/25
6 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-27 25/25
7 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-06-27 25/25
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-19 25/25
9 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-19 25/25
10 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 25/25
11 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 25/25
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 25/25
13 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-06-11 25/25
14 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-06-18 25/25
15 Jacek Piekarski Brwinów 2019-06-18 25/25
16 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2019-06-18 25/25
17 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-06-18 25/25
18 Ryszard Wilk PTTK Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-06-18 25/25
19 Małgorzata Łukaniuk Warszawa 2019-06-18 25/25
20 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-08-11 25/25
21 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-23 23/25
22 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-23 23/25
23 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-23 23/25
24 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-23 23/25
25 Agnieszka Ross-Gąsiorowska Opole 2019-10-20 25/25
26 Maciej Gąsiorowski Opole 2019-10-20 25/25
27 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-07-13 25/25
28 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 25/25
29 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 25/25
30 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 25/25
31 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 25/25
32 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 25/25
33 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 25/25
34 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-15 24/25
35 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fjewo 2020-07-19 25/25
36 Piotr Łukaszewicz Robakowo 2020-07-19 25/25
37 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2020-07-19 25/25
38 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2020-07-19 25/25
39 Anna Malanowska Warszawa 2020-07-19 25/25
40 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-08-06 25/25

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies