partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-10-29

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-11-29 24/24
II Tadeusz Otap Lublin 2017-11-29 24/24
III Sławomir Otap Warszawa 2017-11-29 24/24
1 Barbara Szmyt Klub InO stowarzysze 2017-12-23 24/24
2 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-12-23 24/24
3 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-01-20 24/24
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-03-15 24/24
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 24/24
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 24/24
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 24/24
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-05-09 24/24
9 Piotr Michałowski Warszawa 2018-05-09 24/24
10 Paweł Rojek Warszawa 2018-06-17 24/24
11 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
12 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
13 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
14 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
15 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
16 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
17 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-15 24/24
18 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
19 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
20 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
21 Julia Pająk TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
22 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
23 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
24 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-04-11 24/24
25 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-20 24/24
26 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-20 24/24
27 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-20 24/24
28 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-20 24/24
29 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 22/24
30 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 22/24
31 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-02 22/24
32 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-02 22/24
33 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-05 24/24
34 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-26 24/24
35 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-26 24/24
36 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-10-25 23/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies