partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-14

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 25/25
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-20 25/25
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-20 25/25
3 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-12-21 25/25
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2017-12-21 25/25
5 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-12-21 25/25
6 Adam Krochmal Warszawa 2017-12-21 25/25
7 Jacek Piekarski Brwinów 2017-12-21 25/25
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-04-06 25/25
9 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-06-03 25/25
10 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-06-03 25/25
11 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-15 25/25
12 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-30 25/25
13 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-30 25/25
14 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-18 25/25
15 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-18 25/25
16 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 25/25
17 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 25/25
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 25/25
19 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-12-27 25/25
20 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-04-13 25/25
21 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-09-05 25/25
22 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-09-05 25/25
23 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-26 24/25
24 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-26 24/25
25 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-26 24/25
26 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-26 24/25
27 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
28 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
29 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
30 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
31 Franciszek Dendewicz Szybowice 2019-11-03 25/25
32 Stanisław Dendewicz Szybowice 2019-11-03 25/25
33 Malwina Dendewicz Szybowice 2019-11-03 25/25
34 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 25/25
35 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 25/25
36 Kamil Oleksiak KOS BnO Szczecin 2020-05-21 25/25
37 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-06-11 25/25
38 Karolina Cieślak Opole 2020-06-11 25/25
39 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-13 25/25
40 Piotr Łukaszewicz Robakowo 2020-07-13 25/25
41 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2020-07-13 25/25
42 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2020-07-13 25/25
43 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
44 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
45 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
46 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
47 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
48 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
49 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-14 25/25

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies