partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2019-03-01 18/18
1 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-03-24 18/18
2 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-14 18/18
3 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-14 18/18
4 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-04-14 18/18
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-04-14 18/18
6 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-04-20 18/18
7 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-04-20 18/18
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-04-25 18/18
9 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-14 17/17
10 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-14 17/17
11 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-14 17/17
12 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-18 17/17
13 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-18 17/17
14 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-18 17/17
15 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-18 17/17
16 Wojciech Drozda Warszawa 2019-10-06 16/17
17 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2019-10-06 17/17
18 Ireneusz Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2019-10-06 17/17
19 Martyna Stypa Sandomierz 2019-12-17 17/17
20 Piotr Koziara Sandomierz 2019-12-17 17/17
21 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-02-24 17/17
22 Marianna Narkiewicz Warszawa 2020-02-24 17/17
23 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-03-02 6/17
24 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 17/17
25 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 17/17
26 Monika Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 17/17
27 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-08-24 17/17
28 Radosław Korniluk Warszawa 2020-09-06 17/17
29 Anna Korniluk Warszawa 2020-09-06 17/17
30 Jan Korniluk Warszawa 2020-09-06 17/17
31 Adam Korniluk Warszawa 2020-09-06 17/17
32 Marek Klonowski Brodnica 2020-10-04 17/17
33 Hubert Klonowski Brodnica 2020-10-04 17/17
34 Justyna Filipska Brodnica 2020-10-04 17/17
35 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-11-11 17/17
36 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-11-11 17/17
37 Aneta Konefał Warszawa 2020-11-11 17/17
38 Oliwia Konefał Warszawa 2020-11-11 17/17
39 Paweł Konefał Warszawa 2020-11-11 17/17
40 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-11-11 17/17
41 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-05-01 17/17
42 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-01 17/17
43 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-07-01 17/17
44 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-19 17/17
45 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-19 17/17
46 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 17/17
47 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 17/17
48 Przemysław Jasek Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 17/17
49 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-04-30 17/17
50 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-04-30 17/17
51 Jakub Dąbrowski MKT / Warszawa 2022-05-22 12/17
52 Piotr Chojnacki Płock 2022-06-11 17/17
53 Tomasz Brzeziński Płock 2022-06-11 17/17
54 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-06-15 17/17
55 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-15 17/17
56 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-06-19 17/17
57 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-07-29 17/17
58 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-08-21 17/17
59 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-08-21 17/17
60 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-11-12 17/17
61 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-11-12 17/17
62 Tomasz Paszek North Team Szczecin 2022-12-22 17/17
63 Aleksandra Niedbała 3 liceum w Płocku 2022-12-29 17/17
64 Olga Śliwińska 3 LO Płock 2022-12-29 17/17
65 Zuzanna Grabowska 3 LO Płock 2022-12-29 17/17
66 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-03-12 17/17
67 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-05-11 17/17
68 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-06-03 17/17
69 Zofia Kowalska Wałcz 2023-06-03 17/17
70 Katarzyna Koszyk Wyszków 2023-06-10 17/17
71 Katarzyna Szostek- Malinowska Wyszków 2023-06-10 17/17
72 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-06-17 17/17
73 Anna Zaremba Ursynów 2023-06-17 17/17
74 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-06-25 17/17
75 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-03 17/17
76 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-03 17/17
77 Anna Malanowska Warszawa 2023-08-06 16/16
78 Edward Fudro Police 2023-08-21 17/17
79 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-09-10 17/17
80 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-10-03 14/14
81 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-11-27 14/14
82 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-18 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies