partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2019-07-01 15/15
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-02 15/15
2 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-05 15/15
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-07-05 15/15
4 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-07-05 15/15
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-07-05 15/15
6 Tomasz Kowalski Bydgoszcz 2019-07-05 15/15
7 Ewelina Walczyna Kosmate Jelonki plus Berek 2019-07-06 15/15
8 Emilia Walczyna Kosmate Jelonki plus Berek 2019-07-06 15/15
9 Mateusz Ostrowski Kosmate Jelonki plus Berek 2019-07-06 15/15
10 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-07-06 15/15
11 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2019-07-07 15/15
12 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2019-07-07 15/15
13 Jakub Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2019-07-07 15/15
14 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2019-07-07 15/15
15 Beata Grobelna Gdańsk 2019-07-07 15/15
16 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-07-07 15/15
17 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-07-07 15/15
18 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-07-07 15/15
19 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2019-07-07 15/15
20 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2019-07-07 15/15
21 Ireneusz Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2019-07-07 15/15
22 Agniszka Michałowska Warszawa 2019-07-09 15/15
23 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-09 15/15
24 Ewa Świderska Radzymin 2019-07-14 15/15
25 Artur Świderski Radzymin 2019-07-14 15/15
26 Marysia Świderska Radzymin 2019-07-14 15/15
27 Gosia Świderska Radzymin 2019-07-14 15/15
28 Mateusz Świderski Radzymin 2019-07-14 15/15
29 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-10-26 15/15
30 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2020-08-25 12/15
31 Maciej Zawadzki Warszawa 2020-08-25 12/15
32 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-04 15/15
33 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-04 15/15
34 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-04 15/15
35 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-04 15/15
36 Małgorzata Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-04 15/15
37 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-04 15/15
38 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2021-07-22 15/15
39 Beata Kaczor Na Szage / Poznań 2022-08-09 15/15
40 Jakub Nowysz Na Szage / Szczecin 2022-08-09 15/15
41 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-09 15/15
42 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-09 15/15
43 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-27 15/15
44 Anna Malanowska KlnO Stowarzysze 2023-07-23 15/15
45 Anna Łopacka Warszawa 2023-08-03 15/15
46 Grażyna Błaszczak Warszawa 2023-08-03 15/15
47 Janusz Błaszczak Warszawa 2023-08-03 15/15
48 Piotr Łopacki Warszawa 2023-08-03 15/15
49 Marek Koba Jaworzno 2023-08-19 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies