partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-10-01 25/25
II Piotr Michałowski Warszawa 2019-10-01 25/25
1 Sławomir Otap Warszawa 2019-10-08 23/25
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-10-08 25/23
3 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-10-09 25/25
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-10-09 25/25
5 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-09 25/25
6 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-09 25/25
7 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-21 24/25
8 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-21 24/25
9 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-21 24/25
10 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-21 24/25
11 Wojciech Drozda Warszawa 2019-11-02 25/25
12 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-02 24/25
13 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-11-22 25/25
14 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-11-22 25/25
15 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-01-12 25/25
16 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-03-01 25/25
17 Agata Młotek Warszawa 2020-03-01 25/25
18 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2020-03-06 25/25
19 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-06-21 24/25
20 Izabela Rutkowska Warszawa 2020-06-27 24/25
21 Weronika Etenkowska Warszawa 2020-06-28 25/25
22 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2020-06-28 25/25
23 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2020-06-28 25/25
24 Alicja Wiśniewska Warszawa 2020-07-19 21/25
25 Emil Wiśniewski Warszawa 2020-07-19 21/25
26 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-10-18 25/25
27 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-10-18 25/25
28 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-28 25/25
29 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-01-24 25/25
30 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-01-24 25/25
31 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-01-24 25/25
32 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-29 25/25
33 Anna Matz Warszawa 2021-05-02 25/25
34 Przemysław Witczak Warszawa 2021-05-12 25/25
35 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-05-21 25/25
36 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-09-15 25/25
37 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-12-17 25/25
38 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-25 25/25
39 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-04-25 25/25
40 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-04-25 25/25
41 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-05-22 25/25
42 Ania Zaremba Ursynów 2022-05-22 25/25
43 Kamila Kotowicz Warszawa 2022-08-06 24/24
44 Paweł Starzyński Warszawa 2022-08-06 24/24
45 Beata Bigos Poniatowa 2022-12-31 25/25
46 Robert Bigos Poniatowa 2022-12-31 25/25
47 Leszek Adamski Warszawa 2023-01-12 25/25
48 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-01-22 25/25
49 Tomasz Rekowski Morąg 2023-12-07 24/24
50 Irena Sokół Zaścianki 2024-01-24 24/24
51 Wiesław Szlachta Warszawa 2024-03-26 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies