partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2020-04-28 20/20
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-06-09 20/20
2 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-06-10 20/20
3 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-06-11 20/20
4 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-06-11 20/20
5 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-06-11 20/20
6 Monika Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-06-11 20/20
7 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-12 20/20
8 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2020-06-13 19/20
9 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2020-06-13 19/20
10 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-06-15 20/20
11 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-06-15 20/20
12 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-06-20 19/20
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-28 19/20
14 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-28 19/20
15 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-06-30 20/20
16 Paweł Szubert Warszawa 2020-07-03 19/20
17 Agata Młotek Warszawa 2020-07-26 18/20
18 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-07-26 18/20
19 Filip Godlewski PTTK O/Warszawa Ochota im. W. Żuławskiego 2020-07-28 20/20
20 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-07-31 20/20
21 Agnieszka Jamer Warszawa 2020-08-01 17/20
22 Paweł Jamer Warszawa 2020-08-01 17/20
23 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-02 20/20
24 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-05 19/20
25 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-08-05 19/20
26 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-12 20/20
27 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2020-09-06 19/20
28 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-09-12 17/20
29 Wiktoria Węsek TKPZ w Brzeźnicy 2020-09-12 17/20
30 Klaudia Węsek TKPZ w Brzeźnicy 2020-09-12 17/20
31 Julia Cygan TKPZ w Brzeźnicy 2020-09-12 17/20
32 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2020-09-12 17/20
33 Bartosz Jaroszewski TKPZ w Brzeźnicy 2020-09-12 17/20
34 Jakub Sałbut TKPZ w Brzeźnicy 2020-09-12 17/20
35 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2020-09-24 19/20
36 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2021-06-29 20/20
37 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2021-06-29 20/20
38 Mariusz Pietrzak Piastów 2021-07-23 20/20
39 Leszek Adamski Warszawa 2021-12-08 20/20
40 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-02-10 20/20
41 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-04-10 20/20
42 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-29 20/20
43 Tomasz Smoliński Warszawa 2022-09-28 18/20
44 Mateusz Wawryk Warszawa-Wola 2022-12-29 20/20
45 Julia Wituszyńska Warszawa SP nr 63 2023-01-01 20/20
46 Alicja Kalecińska Warszawa SP 63 2023-02-19 19/19
47 Gustaw Kurkus Warszawa sP. 63 2023-03-11 20/20
48 Zuzanna Kowalewska Warszawa SP nr. 63 2023-04-10 20/20
49 Adam Ratyński Warszawa 2023-04-14 20/20
50 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-04-14 20/20
51 Filip Lietz Warszawa SP 63 2023-04-17 20/20
52 Weronika Lietz Warszawa SP 63 2023-04-17 20/20
53 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-04-18 20/20
54 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-04-18 20/20
55 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-09-28 20/20
56 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-09-28 20/20
57 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-31 20/20
58 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-31 20/20
59 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-02-06 19/19
60 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-06 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies