partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-10-20 19/19
1 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-01 18/19
2 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-03 18/19
3 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-03 18/19
4 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-03 18/19
5 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-03 18/19
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-11-09 19/19
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-11-21 19/19
8 Piotr Michałowski Warszawa 2020-11-21 19/19
9 Radosław Korniluk Warszawa 2021-01-02 19/19
10 Anna Korniluk Warszawa 2021-01-02 19/19
11 Jan Korniluk Warszawa 2021-01-02 19/19
12 Adam Korniluk Warszawa 2021-01-02 19/19
13 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2021-01-11 19/19
14 Maciej Zawadzki Warszawa 2021-01-11 19/19
15 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-03-12 19/19
16 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-03-12 19/19
17 Ewa Świderska Radzymin 2021-05-09 19/19
18 Artur Świderski Radzymin 2021-05-09 19/19
19 Marysia Świderska Radzymin 2021-05-09 19/19
20 Małgosia Świderska Radzymin 2021-05-09 19/19
21 Mateusz Świderski Radzymin 2021-05-09 19/19
22 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-05-09 19/19
23 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 19/19
24 Bartosz Jaroszewski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 19/19
25 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 19/19
26 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 19/19
27 Michał Kaczkowski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 19/19
28 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 19/19
29 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2021-07-19 19/19
30 Adam Źrebiec Szczecin 2021-08-12 19/19
31 Beata Źrebiec Szczecin 2021-08-12 19/19
32 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-14 19/19
33 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-14 19/19
34 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-14 19/19
35 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-14 19/19
36 Filip Woźniak Warszawa 2021-09-19 18/19
37 Halina Woźniak Warszawa 2021-09-19 18/19
38 Jagoda Woźniak Warszawa 2021-09-19 18/19
39 Katarzyna Woźniak Warszawa 2021-09-19 18/19
40 Michał Woźniak Warszawa 2021-09-19 18/19
41 Wojciech Woźniak Warszawa 2021-09-19 18/19
42 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2021-10-16 19/19
43 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-09 19/19
44 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-09 19/19
45 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa 2022-09-24 19/19
46 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-10-01 19/19
47 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2022-10-01 19/19
48 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-27 19/19
49 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-01-06 19/19
50 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-03-04 19/19
51 Szymon Tur Lody Gofry Zapiekanki 2023-08-25 19/19
52 Michał Krygier Warszawa 2023-09-12 19/19
53 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-11-17 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies