partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-14 18/18
II Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-14 18/18
1 Denys Hvozdetskyi Gdańsk 2021-05-14 17/18
2 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-05-15 18/18
3 Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-15 18/18
4 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-05-15 17/18
5 Monika Jaroszewska Gdańsk 2021-05-15 17/18
6 Jędrzej Walczak Gdańsk 2021-05-15 17/18
7 Beata Deryło Gdańsk 2021-05-16 17/18
8 Anna Perkowska Gdańsk 2021-05-16 17/18
9 Andrzej Perkowski Gdańsk 2021-05-16 17/18
10 Julia Godlewska Wataha 2021-05-19 16/18
11 Piotr Bładzikowski Wataha 2021-05-19 16/18
12 Jakub Kaczyński InO Neptun Gdańsk 2021-05-21 18/18
13 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-05-22 15/18
14 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-05-22 15/18
15 Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-23 18/18
16 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-05-23 18/18
17 Danuta Gorlo Gdynia 2021-05-23 18/18
18 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-06-26 18/18
19 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-06-26 18/18
20 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-06-26 18/18
21 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-06-26 18/18
22 Piotr Michałowski Warszawa 2021-09-25 18/18
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-09-26 18/18
24 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-11-01 18/18
25 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-06-29 18/18
26 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-07-10 18/18
27 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-07-23 18/18
28 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-07-23 18/18
29 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-08-30 18/18
30 Zofia Kowalska Wałcz 2022-08-30 18/18
31 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-09-11 18/18
32 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-09-11 18/18
33 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 18/18
34 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 18/18
35 Wojciech Szostak Gdańsk 2022-10-02 18/18
36 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-13 18/18
37 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-14 18/18
38 Dorota Kamińska Żab Team 2023-03-04 18/18
39 Maciej Szczęśniak Żab Team 2023-03-04 18/18
40 Adelina Martini Pruszcz Gdański 2023-03-30 18/18
41 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-05-28 18/18
42 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-01 18/18
43 Piotr Cichy Świnoujście 2023-07-07 18/18
44 Beata Bargiel Warszawa 2023-08-05 18/18
45 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-16 18/18
46 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-16 18/18
47 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-24 18/18
48 Piotr Frankowski Elblag 2023-09-24 18/18
49 Kazimierz Hałas Nowa Sól 2023-10-06 18/18
50 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-06 18/18
51 Szymon Bieliński Gdańsk 2024-02-01 18/18
52 Jarosław Baryluk Lusina 2024-03-06 18/18
53 Emma Darda Gdańsk 2024-04-12 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies