partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Alicja Pospieszała Mierzyn 2021-06-30 30/30
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-07-10 30/30
2 Piotr Michałowski Warszawa 2021-07-10 30/30
3 Anna Nizioł Mierzyn 2021-07-31 30/30
4 Jan Nizioł Mierzyn 2021-07-31 30/30
5 Marek Pospieszała Mierzyn 2021-07-31 30/30
6 Ernest Adamek Oborniki 2021-09-05 30/30
7 Kornelia Adamek Oborniki 2021-09-05 30/30
8 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2022-01-16 30/30
9 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2022-01-16 30/30
10 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-03-13 30/30
11 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-18 30/30
12 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-18 30/30
13 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-18 30/30
14 Jerzy Świgoń Poznań 2022-08-30 30/30
15 Alan Parulski Międzychód 2022-09-03 30/30
16 Agnieszka Podgruszewska Międzychód 2022-09-03 30/30
17 Lena Podgruszewska Międzychód 2022-09-03 30/30
18 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-12-09 30/30
19 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-12-09 30/30
20 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Warszawa 2022-12-10 30/30
21 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-12-10 29/29
22 Sławomir Frynas Lublin 2022-12-10 30/30
23 Tomasz Gronau HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Warszawa 2022-12-10 30/30
24 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK Warszawa 2022-12-10 30/30
25 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-02-03 30/30
26 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-03-21 30/30
27 Antoni Kowalski KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-11 29/29
28 Katarzyna Kowalska KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-11 29/29
29 Piotr Kowalski KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-11 29/29
30 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2023-07-11 30/30
31 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-07-11 30/30
32 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2023-07-11 30/30
33 Elżbieta Kaznowska-Maciążek AZYMUT Lublin 2023-07-11 30/30
34 Agnieszka Kowalska Wałcz 2024-02-26 30/30
35 Zofia Kowalska Wałcz 2024-02-26 30/30
36 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2024-03-02 30/30

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies