partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2014-12-11 20/20
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-12-19 20/20
2 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2014-12-25 20/20
3 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2014-12-25 20/20
4 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-01-03 20/20
5 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-01-03 20/20
6 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-05 20/20
7 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-28 20/20
8 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-03-20 20/20
9 Arek Smarz Twoja przygoda/Warszawa 2015-04-09 20/20
10 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-03-09 20/20
11 Marek Cichal Pruszków 2016-03-09 20/20
12 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-17 20/20
13 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-17 20/20
14 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-17 20/20
15 Marta Żuchowska Józefów 2017-05-30 20/20
16 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-12-21 20/20
17 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-12-21 20/20
18 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2018-02-15 11/20
19 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 20/20
20 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 20/20
21 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 20/20
22 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 20/20
23 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 20/20
24 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 20/20
25 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-06 20/20
26 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-06 20/20
27 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-11 20/20
28 Agata Młotek Warszawa 2020-03-28 19/20
29 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-05-20 20/20
30 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-21 19/20
31 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2021-05-23 20/20
32 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-22 20/20
33 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-11-15 20/20
34 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-12-11 20/20
35 Piotr Celiński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" WARSZAWA 2022-02-20 20/20
36 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-04-09 20/20
37 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-10 20/20
38 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-06-10 20/20
39 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-06-30 20/20
40 Danuta Ogdowska Rumia 2022-07-07 18/20
41 Joanna Kuźba Rumia 2022-07-07 18/20
42 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-08-18 8/20
43 Władysław Mleczak Lubań 2022-08-18 8/20
44 Michał Grygo Otwock 2023-03-25 20/20
45 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-07-03 20/20
46 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2024-01-04 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies