partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2015-04-30 25/25
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-05-22 25/25
2 Paweł Rozwadowski Brwinów 2015-05-22 25/25
3 Mariusz Siwiec Stowarzyszenie 2015-05-22 25/25
4 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-05-22 25/25
5 Mariusz Góraj Klub InO Skróty/Radom 2015-05-22 25/25
6 Przemysław Gawroński Zawsze ostatni/Warszawa 2015-05-22 25/25
7 Monika Sokołowska Zawsze ostatni/Warszawa 2015-05-22 25/25
8 Maciej Kamiński Leśne dziady 2015-05-22 25/25
9 Jolanta Witusik-Kamińska Leśne dziady 2015-05-22 25/25
10 Szymon Bijak BambInO 2015-05-22 25/25
11 Tomasz Gronau Targówek 2015-05-22 25/25
12 Anna Morawska Warszawa 2015-05-22 25/25
13 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-22 25/25
14 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-05-22 25/25
15 Dariusz Mazurek Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-05-22 25/25
16 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-05-22 25/25
17 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze 2015-05-22 25/25
18 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze 2015-05-22 25/25
19 Mariusz Pietrzak Piastów 2015-06-24 25/25
20 Marta Masica Warszawa 2015-07-27 25/25
21 Łukasz Lech Warszawa 2015-08-30 25/25
22 Sławomir Frynas Lublin 2017-01-29 25/25
23 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-01-11 25/25
24 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-04-15 25/25
25 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-04-15 25/25
26 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-28 25/25
27 Przemysław Witczak Warszawa 2019-05-01 25/25
28 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-05-12 25/25
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-21 25/25
30 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-21 25/25
31 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-14 25/25
32 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-14 25/25
33 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-14 25/25
34 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-14 25/25
35 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-09 25/25
36 Tomasz Smoliński Warszawa 2019-11-11 25/25
37 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-05-23 25/25
38 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-05-23 25/25
39 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-10-22 25/25
40 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-10-22 25/25
41 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-10-22 25/25
42 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-10-22 25/25
43 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-10-25 24/25
44 Radosław Korniluk Warszawa 2020-11-02 25/25
45 Anna Korniluk Warszawa 2020-11-02 25/25
46 Jan Korniluk Warszawa 2020-11-02 25/25
47 Adam Korniluk Warszawa 2020-11-02 25/25
48 Paweł Szubert Warszawa 2020-12-06 25/25
49 Agata Młotek Warszawa 2021-04-04 25/25
50 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2021-04-04 25/25
51 Adam Ratyński Warszawa 2021-06-20 25/25
52 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-06-20 25/25
53 Leszek Adamski Warszawa 2021-10-24 25/25
54 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-03-19 25/25
55 Zuzanna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-04-29 24/25
56 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-31 25/25
57 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-19 24/24
58 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-19 24/24
59 Piotr Cichy Świnoujście 2023-03-07 25/25
60 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-04-15 25/25
61 Ania Zaremba Ursynów 2023-04-15 25/25
62 Michał Stępniak Kotki Dorotki 2023-04-18 25/25
63 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-04-20 25/25
64 Aleksander Rogowski UK- Ząbki, AR - Warszawa 2023-04-28 25/25
65 Uliana Kuk UK- Ząbki, AR - Warszawa 2023-04-28 25/25
66 Michał Krygier Warszawa 2023-06-09 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies