partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2015-03-29 27/27
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-07-19 27/27
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-07-19 27/27
3 Maria Ewa Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-07-19 27/27
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-10-03 27/27
5 Łukasz Lech Warszawa 2015-10-11 27/27
6 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-03-25 27/27
7 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-03-25 27/27
8 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa Praga 2016-05-15 27/27
9 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-06 27/27
10 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-06 27/27
11 Beata Domin Bydgoszcz 2017-09-25 27/27
12 Ewa Piórkowska Ełk 2017-09-25 27/27
13 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-09-25 27/27
14 Irena Sokół Zaścianki 2018-05-01 27/27
15 Łukasz Sochoń Wasilków 2018-05-01 27/27
16 Maria Brześkiewicz Białystok 2018-05-01 27/27
17 Marzena Sochoń Zaścianki 2018-05-01 27/27
18 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-21 27/27
19 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-21 27/27
20 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-07-26 27/27
21 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-07-26 27/27
22 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-07-24 27/27
23 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-07-31 27/27
24 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-24 26/27
25 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2020-08-24 26/27
26 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-06 24/27
27 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-06 24/27
28 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-06 24/27
29 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-06 24/27
30 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-07-12 27/27
31 Grzegorz Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-10 27/27
32 Anna Bałabuch-Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-10 27/27
33 Piotr Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-10 27/27
34 Stefan Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-10 27/27
35 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2021-08-31 27/27
36 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-12 27/27
37 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-06-12 27/27
38 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-12 27/27
39 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-12 27/27
40 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-04-20 27/27
41 Edward Fudro Police 2023-08-16 15/27
42 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2024-03-12 26/26
43 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-03-24 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies