partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2015-11-15 20/20
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 20/20
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-12-06 20/20
3 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 20/20
4 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 20/20
5 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 20/20
6 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 20/20
7 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 20/20
8 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 20/20
9 Tomasz Łaski Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 20/20
10 Anna Wychowaniec OK! Sport 2015-12-06 20/20
11 Beata Bargiel OK! Sport 2015-12-06 20/20
12 Paweł Drągowski OK! Sport 2015-12-06 20/20
13 Włodzimierz Bargiel OK! Sport 2015-12-06 20/20
14 Marek Drągowski OK! Sport 2015-12-06 20/20
15 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2015-12-06 20/20
16 Anna Morawska Warszawa 2015-12-20 20/20
17 Łukasz Lech Warszawa 2015-12-20 20/20
18 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2015-12-20 20/20
19 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2015-12-20 20/20
20 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 O/PTTK Mazowsze 2016-05-21 20/20
21 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 O/PTTK Mazowsze 2016-05-21 20/20
22 Edward Fudro JEJ Police 2016-06-06 20/20
23 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-07-16 20/20
24 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-07-16 20/20
25 Oliwia Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-07-16 20/20
26 Ania Mateńko MKT-K Mokotów Warszawa 2016-07-16 20/20
27 Maja Mateńko MKT-K Mokotów Warszawa 2016-07-16 20/20
28 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2016-08-06 20/20
29 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2016-08-06 20/20
30 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-30 20/20
31 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-05-25 20/20
32 Marta Żuchowska Józefów 2017-06-15 20/20
33 Tomasz Żuchowski Józefów 2017-06-15 20/20
34 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-04 20/20
35 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-04 20/20
36 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-01-20 20/20
37 Grzegorz Stańczyk Zielonka 2018-03-04 20/20
38 Zofia Stańczyk Zielonka 2018-03-04 20/20
39 Piotr Stańczyk Zielonka 2018-03-04 20/20
40 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-04-03 20/20
41 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-04-03 20/20
42 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-04-03 20/20
43 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-04-13 20/20
44 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-04-13 20/20
45 Maria Gryszczuk Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 20/20
46 Tymoteusz Czech Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 20/20
47 Alicja Litwińska Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 20/20
48 Krzysztof Litwiński Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 20/20
49 Natalia Naumowicz Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 20/20
50 Wiktoria Wrońska Szkoła Podstawowa 110/Warszawa 2018-10-20 20/20
51 Anna Wrona Brwinów 2019-03-10 20/20
52 Marcin Wrona Brwinów 2019-03-10 20/20
53 Damian Wrona Brwinów 2019-03-10 20/20
54 Filip Wrona Brwinów 2019-03-10 20/20
55 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-28 20/20
56 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-28 20/20
57 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-11 20/20
58 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-11 20/20
59 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-11 20/20
60 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2019-05-12 20/20
61 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-08-11 20/20
62 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-08-11 20/20
63 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-08-11 20/20
64 Irena Sokół Zaścianki 2020-01-05 20/20
65 Marzena Sochoń Zaścianki 2020-01-05 20/20
66 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-02-23 20/20
67 Agata Młotek Warszawa 2020-02-23 20/20
68 Filip Papierzyński Warszawa 2020-03-14 18/20
69 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-08-15 19/20
70 Leszek Adamski Warszawa 2021-11-15 20/20
71 Przemysław Nowak Poznań 2021-11-27 20/20
72 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-12-18 20/20
73 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2022-01-23 20/20
74 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-02-03 20/20
75 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-02-05 20/20
76 Barbara Krzak Szczecin 2022-04-08 19/19
77 Piotr Krzak Szczecin 2022-04-08 19/19
78 Mateusz Krzak Szczecin 2022-04-08 19/19
79 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-14 20/20
80 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-05-14 20/20
81 Maksymilian Lewandowski Mazowsze, Warszawa 2022-05-22 20/20
82 Ilona Spiewak Warszawa 2022-06-05 20/20
83 Mateusz Komorowski Warszawa 2022-06-05 20/20
84 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-29 20/20
85 Lena Myszkowska Warszawa 2022-09-03 20/20
86 Bartosz Rakowski zs 2022-09-04 20/20
87 Aleksandra Federowicz Cytadela Warszawa 2022-09-04 20/20
88 Nikola Wolińska Cytadela Warszawa 2022-09-04 20/20
89 Kacper Magdziński zs 2022-09-05 20/20
90 Dominik Kądzielawski CLXII LO 2022-09-06 18/20
91 Mikołaj Lenga ClXII_LO 2022-09-06 18/20
92 Sebastian Szostak Warszawa 2022-09-06 18/20
93 Weronika Bodomer Zs 2022-09-07 20/20
94 Filip Paluszkiewicz ZS128 2022-09-08 19/20
95 Kacper Kozłowski Warszawa 2022-09-08 18/20
96 Weronika Sobotka Warszawa 2022-09-09 18/20
97 Olga Kubiak zs 2022-09-10 20/20
98 Wiktoria Ptak Warszawa 2022-09-10 20/20
99 Jakub Wiśniewski Lo 2022-09-10 20/20
100 Oliwia Piotrowska Warszawa 2022-09-11 20/20
101 Patryk Myśliński Warszawa 2022-09-11 20/20
102 Jakub Wilkowski Marki 2022-09-11 19/20
103 Amelia Graczyk Warszawa 2022-09-14 20/20
104 Oliwia Barańska Warszawa 2022-09-14 20/20
105 Ivan Fedorko zs128 2022-09-17 20/20
106 Jakub Czyż Warszawa 2022-09-17 20/20
107 Tomasz Poniatowski Warszawa 2022-09-18 17/20
108 Weronika Staroń Warszawa 2022-09-18 20/20
109 Aleksander Wojciechowski Warszawa 2022-09-18 20/20
110 Zuzanna Ostaszewska Bródno 2022-09-18 20/20
111 Gabriela Fic Warszawa 2022-09-19 18/20
112 Nikodem Pajka Warszawa 2022-09-22 19/20
113 Dawid Rębacz Warszawa 2022-09-24 19/20
114 Marta Gągor Warszawa 2022-09-24 20/20
115 Patryk Rębacz Warszawa 2022-09-24 20/20
116 Tobiasz Wojtasiak 2S128 2022-09-25 20/20
117 Sofia Petrova zs 2022-09-25 19/20
118 Wiktoria Konecka zs 2022-09-25 19/20
119 Milena Guzińska Ząbki 2022-09-28 18/20
120 Oliwia Marciniak warszawa 2022-09-28 17/20
121 Hubert Kłokocki Warszawa 2022-09-29 18/20
122 Ola Jaczewska Warszawa 2022-09-29 18/20
123 Wiktoria Wałęsa 2S128 2022-09-29 18/20
124 Zuzanna Pieczarka Ząbki 2022-09-29 18/20
125 Hanna Dwużnik Warszawa 2022-09-29 19/19
126 Aleksander Gross Warszawa 2022-09-30 20/20
127 Kazimierz Malanowicz warszawa 2022-09-30 18/20
128 Bartosz Krysiak Marki 2022-10-01 20/20
129 Gabrysia Rychel Warszawa 2022-10-01 19/20
130 Oliwier Jabłoński zs Warszawa 2022-10-16 20/20
131 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-10 20/20
132 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-29 20/20
133 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-06-16 20/20
134 Artur Krasuski Warszawa 2023-06-24 20/20
135 Kamil Krasuski Warszawa 2023-06-24 20/20
136 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-08-13 20/20
137 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-25 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies